Cam Filmleri Hakkında Yönetmelik Değişikliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
Bundan sonra filmi de biz çekeriz, fitili ateşlenmiş barut gibi geziyoruz ortalıkta nasılsa, biri çıksa da ağzını yüzünü kırsamda stresimi atsam diyorum... Olmuyor ama arkadaş iş icraata gelince zorlaşıyor, yapamıyorsun şu saçmalığa bakar mısınız ? Arka camın hesabını kim verecek ? Ya bozulursa ? İnanır mısınız insanı gerçekten hayat değil insanlar yoruyor birilerinde laf anlatmak yerine kendi bildiğinizi yaptığınız zaman daha az yoruluyorsunuz Benzine 3. zam gelmiş yarından itibaren geçerli olacak 7 kuruş zam. İlla yazar kasa fırlatalım önlerine onu istiyorlar... İşin ilginç tarafı 2 ayda bir benzini fulleyen ben, yarım depo daha var diye sevinebiliyorum ne hale geldik biz böyle ? Psikolojimiz tamamen çökmüş abicim kimse gülmüyor bile !

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Kelebek camlara varana kadar her şeyi söktüm demin. Arka cam için tedirgindim ama sıkıntı olmadı. Arabanın arkasını güneşe çektim rezistansı da açtım sıcakla beraber sorunsuz geldi.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Neden bir hafta içi günü işlerimizi bırakıp toplanmıyoruz?

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
DELİRMEYİN ADAM FABRİKA ÇIKIŞ CAMI KARARTMIŞ NAPALIM CAMIN İÇİNDEN Mİ GEÇELİM SÖKMEK İÇİN. DEVLET DAHİL HERKERSİ MAHKEMEYE VERİRİM HELE BİR ARKA 3 CAMIMA LAF ETSİNLER.

Fabrika çıkışlı karartılmış camlara ceza yok..Tabi Maserati'nin egzozuna ceza kesen polisleri görünce böyle abuk subuk hamleler bekliyor insan haliyle

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Fabrika çıkışlı karartılmış camlara ceza yok..Tabi Maserati'nin egzozuna ceza kesen polisleri görünce böyle abuk subuk hamleler bekliyor insan haliyle
aynen öyle zaten yazamaz. mal olduğunu düşünelim yazdı. hem o polise hem de devlete maddi manevi tazminat davası açılır ve bal gibi kazanılır ama 1 yılda ama 3 yılda. gerçekten şansa yaşıyoruz ülkede.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu 50 kmh hiza kadar saga ve sola donuslerde sis lambasinin yanip sonmesi diye aptal bir ozellik var. Statik donus lambasi diye mi ne geciyor, boyle de afilli isimli ama ici bos bir ozellik. Eski aracimda bu ozellik varken sis fari yakiyorsun diye cevirmeye alip ceza kesmeye kalkmislardi bana. Ben de git derdini citroen'e anlat bana ne boyle uretmisler dedim. Diyor ki kapanmiyor mu ? Kapaniyor ya da kapanmiyor ben seviyorum ( killigina dedim ) kapatmiyorum. Neticede boyle uretilmis, bu ulkede satisi icin de onaylanmis dedim. Amir geldi de oyle gittim ceza yemeden. Bu cok akilli, ustun zeka hatta dahi gorevlilerimiz, fabrika cikisli karartilmis cama da bunu yapmaya kalkabilir. Her sey beklenir bunlardan.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Kelebek camlara varana kadar her şeyi söktüm demin. Arka cam için tedirgindim ama sıkıntı olmadı. Arabanın arkasını güneşe çektim rezistansı da açtım sıcakla beraber sorunsuz geldi.

Üstat en korkutan şey arka cam...
Bunun raconu rezistansı açmak mı ?
Hiç sökmedim cam filmi lakin polis demesi bile değişiklik olsun diye sökesim var.. hoş faydası da çokmuş

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Şu 50 kmh hiza kadar saga ve sola donuslerde sis lambasinin yanip sonmesi diye aptal bir ozellik var. Statik donus lambasi diye mi ne geciyor, boyle de afilli isimli ama ici bos bir ozellik. Eski aracimda bu ozellik varken sis fari yakiyorsun diye cevirmeye alip ceza kesmeye kalkmislardi bana. Ben de git derdini citroen'e anlat bana ne boyle uretmisler dedim. Diyor ki kapanmiyor mu ? Kapaniyor ya da kapanmiyor ben seviyorum ( killigina dedim ) kapatmiyorum. Neticede boyle uretilmis, bu ulkede satisi icin de onaylanmis dedim. Amir geldi de oyle gittim ceza yemeden. Bu cok akilli, ustun zeka hatta dahi gorevlilerimiz, fabrika cikisli karartilmis cama da bunu yapmaya kalkabilir. Her sey beklenir bunlardan.
Sağda solda pavyon gibi gezenlere ceza kesmezler de böyle abudik gubidik şeylere takılırlar ya, devlet memuru olmasa döversin. Çok net.

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
bende film yok ama orjinal renkli cam var r43 kodlu :D bu fabrika çıkışlılar iyice karartılıyormu acep.maksat polislere göre yasal gıcıklık :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sağda solda pavyon gibi gezenlere ceza kesmezler de böyle abudik gubidik şeylere takılırlar ya, devlet memuru olmasa döversin. Çok net.
Aynen oyle, zaten kil bir tipti. Cani ceza yazmak istiyordu. Neyse ki kurtardim ama cam filmi falan olsaydi arabada garanti yazmisti.

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Üstat en korkutan şey arka cam...
Bunun raconu rezistansı açmak mı ?
Hiç sökmedim cam filmi lakin polis demesi bile değişiklik olsun diye sökesim var.. hoş faydası da çokmuş
Hocam sökmeden önce yorumlarda rezistans açın deniyordu ben de öyle yaptım. Bir de daha yumuşak gelsin diye köpüklü su sıktım.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Hocam sökmeden önce yorumlarda rezistans açın deniyordu ben de öyle yaptım. Bir de daha yumuşak gelsin diye köpüklü su sıktım.

Sanırım yan camları kendi kendime sökerim bu gün yarın .. arka cam içinde, yan camlardaki performansım etkili olur... hiç olmadı onu bırakırım .. neticede polis ilk etapta yan camları göreceğinden ceza kesemez... piskopat birine denk gelip arkadan yetişip ceza kesmese ayrı tabi :)

Bunun yöntemi kenar yerlerden bir şekilde kaldırıp öyle yavaş yavaş çekmek değil mi ?

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Sanırım yan camları kendi kendime sökerim bu gün yarın .. arka cam içinde, yan camlardaki performansım etkili olur... hiç olmadı onu bırakırım .. neticede polis ilk etapta yan camları göreceğinden ceza kesemez... piskopat birine denk gelip arkadan yetişip ceza kesmese ayrı tabi :)

Bunun yöntemi kenar yerlerden bir şekilde kaldırıp öyle yavaş yavaş çekmek değil mi ?
Aynen tırnak ata ata bir yerden ucu kaldırınca gerisi geliyor. Kelebek camlar zor biraz malum hareket etmediği için çalışması zor oluyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bugün Düzce otoban çıkışında ekip kontrolüne girdim. Sadece ehliyeti alıp baktı, ruhsatı istemedi. Yalnız arka camlarınızda film var dedi. Ben de fabrika çıkışlı böyle, karartılmış cam onlar dedim, sustu bir şey demedi. Orijinale laf etmedi ama filmli olsaydı yemiştim cezayı.

Önümde durdurulan otomobilin sürücüsüyle de ufak bir enstantane oldu. Bana bakan memur kıdemliydi belli ki. Diğer memurla beraber aracın sürücüsü geldi, gençten biriydi sürücü. Diğer memur, bana bakan memura dedi ki ' Abi bu aracın muayenesi yok.' Bana bakan memur da ' Lan ben ne yapayım, bana ne gelion. Muayene mi edeyim burada git işine Allah aşkına ' deyince istemsizce bir gülme aldı beni :D

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Bugün Düzce otoban çıkışında ekip kontrolüne girdim. Sadece ehliyeti alıp baktı, ruhsatı istemedi. Yalnız arka camlarınızda film var dedi. Ben de fabrika çıkışlı böyle, karartılmış cam onlar dedim, sustu bir şey demedi. Orijinale laf etmedi ama filmli olsaydı yemiştim cezayı.

Önümde durdurulan otomobilin sürücüsüyle de ufak bir enstantane oldu. Bana bakan memur kıdemliydi belli ki. Diğer memurla beraber aracın sürücüsü geldi, gençten biriydi sürücü. Diğer memur, bana bakan memura dedi ki ' Abi bu aracın muayenesi yok.' Bana bakan memur da ' Lan ben ne yapayım, bana ne gelion. Muayene mi edeyim burada git işine Allah aşkına ' deyince istemsizce bir gülme aldı beni :D
kwasdahsdjadshasjlashlka kahkaha attım valla ya :D :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,350
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Şimdi bizim arabada sadece arka camlerda film var karartılmış bu camlar desek geçeriz herhalde highline donanımında da böyle çünkü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım