Akaryakıt Fiyatları

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,568
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
XErjn0.png

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben lpg mi aldım. El mecbur. Almak zorundayız. Ama bunu daha ekonomik tüketmek elimizde. Daha öncede belirttiğim gibi trafiğe girmemek için yola erken çıkıyorum, Sürekli navigasyon ekranlarından trafik durumlarını inceliyorum. Akşam bir yere gideceğim zamanda uygun saati kolluyorum.. Şu an için sadece zamanı kullanrak yakıt tüketimimi 7,3 litrelerden 6,8 litrelere kadar düşürebildim.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben lpg mi aldım. El mecbur. Almak zorundayız. Ama bunu daha ekonomik tüketmek elimizde. Daha öncede belirttiğim gibi trafiğe girmemek için yola erken çıkıyorum, Sürekli navigasyon ekranlarından trafik durumlarını inceliyorum. Akşam bir yere gideceğim zamanda uygun saati kolluyorum.. Şu an için sadece zamanı kullanrak yakıt tüketimimi 7,3 litrelerden 6,8 litrelere kadar düşürebildim.
Abi muhtemelen omrunude 73 yasindan 69 a dusurdun kanser ederek kendini ama.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Abi 1000 km de 5 litre düşürsen ne olur araçlar az yakıt tüketiyor zaten ama yakıt pahalı

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
O genel ortalaması, trafiğe girdiğimde tüketim 8,8 9 litrelere fırlıyor. ben 6,8 şehir içine düşürüyorum. Düşünün işte.
Diyelim ki 9 litre yaktın dikkat etmeden.2 litre demek 6 lira demek ayda 1200km yapsan.72 lira para fazla verirsin.Ayda 72 lira 30 günde 2,4 lira/günlük yapar.Bir çiğ köfte dürüm az yerim hem sağlığımı korurum.Hem de bu hesaplara girmeyerek akıl sağlığımı korurum.Az para harcamak için sağlığını kaybediyorsun @İstanbullu Hadi senin anladığın dilden konuşayım.5 yıl erken dünyadan göç edersen 5x12xemekli maaşı= çok para kaybı.

Son düzenleme:

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Finansal boyutunu geçtimde harbiden insanın akıl sağlığı şaşıyor. Kocaeli nde körfezden Kartepe ye gittik. 35 km ve 20 dk da (hız yaptım demiyorum Kocaeli nde her yere otobandan gittiğiniz için her yere bu sürelerde gidebilirsiniz). Dönüşte aman Allahım o da ne? Bayramın son günü İstanbul'a dönen tatilciler. Kocaeli sınırları içinde her 10 arabadan 7 si 34 plaka. 20 dk da gittiğim yolu 3.5 saatte döndüm. Ve en son arabanın içinde bağırıyodum 'oturduğunuz yeri p.. ettiniz defolun lan kendi b..unuzda boğulun etrafı niye p.. ediyorsunuz' diye. Kendimi bir an tanıyamadım öyle bir trafik

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,305
1
9,458
4,970
kocaeli
BENZİN'E BU GECE YARISINDAN İTİBAREN GEÇERLİ OLMAK ÜZERE 14 KURUŞLUK İNDİRİM YAPILDI .

kaynak : ntv

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım