Akaryakıt Fiyatları

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Beyler
Babaannemizi evine biraktim biraz evvel. Annemle sohbet ede ede hızı 80 km bağlıyarak gittik eve.
Dönüştede yine yorgunluktan benim gazlayasım gelmedi. 80 kmh devam ettim. Depoyu fulledim.. 76 km yolu 14 liraya geldim.. Dunden bu yanada gaz zamlanmış 9 kuruş..

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Ben son 5 6 depodur BP takılıyorumda, yakıt tüketimleri normal çıkıyor.

Son 6-7 depo bp .
https://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/762370.html
Hocam selam. Üç seferdir yakıt alıp giriyorum uygulamaya ama hala kaç lt yaktığını göremiyorum. Profil linkim bu:
https://www.spritmonitor.de/en/user/sefaozc.html

Yalnız mesela "board computer" bölümünü doldurmuyorum. Ama en lazımlılarını dolduruyorum, neden görünmüyor acaba ortalamam?

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Hocam selam. Üç seferdir yakıt alıp giriyorum uygulamaya ama hala kaç lt yaktığını göremiyorum. Profil linkim bu:
https://www.spritmonitor.de/en/user/sefaozc.html

Yalnız mesela "board computer" bölümünü doldurmuyorum. Ama en lazımlılarını dolduruyorum, neden görünmüyor acaba ortalamam?

Depoyu 50 50 doldurğun için, benzin fiyatlarıda sürekli değiştiğinden, sistem ortalamayı cıkaracak yeterince dataya sahip değil. bir kereye mahsus deponu fulle, sonra yine 50 50 doldurmaya devam et , ortalama çıkarmaya başlıyacakdır.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Depoyu 50 50 doldurğun için, benzin fiyatlarıda sürekli değiştiğinden, sistem ortalamayı cıkaracak yeterince dataya sahip değil. bir kereye mahsus deponu fulle, sonra yine 50 50 doldurmaya devam et , ortalama çıkarmaya başlıyacakdır.
Anladım hocam. Peki mesela ben aracım yakıtı tamamen bitmeden dolduruyorum, daha doğru hesaplaması için sonuna kadar kullanmam mı gerekiyor benzini, böyle menzil 10 km'ye düşene kadar falan?

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Anladım hocam. Peki mesela ben aracım yakıtı tamamen bitmeden dolduruyorum, daha doğru hesaplaması için sonuna kadar kullanmam mı gerekiyor benzini, böyle menzil 10 km'ye düşene kadar falan?
Bir de tüm bilgileri doldurmama gerek yok sanırım, mesela en alt kısmı?

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bir de tüm bilgileri doldurmama gerek yok sanırım, mesela en alt kısmı?

Sen kafana göre deponu doldur, o program bulup çıkarır ne kadar yakıt yaktığını. Arabanın kmsini, yakıtın litresini ve yakıt bedelini yazman yeter. Gerisine gerek yok.
Not : ama depo full doldurduysan fulu seç , az doldurduysan azı seç.

Son düzenleme:

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Sen kafana göre deponu doldur, o program bulup çıkarır ne kadar yakıt yaktığını. Arabanın kmsini, yakıtın litresini ve yakıt bedelini yazman yeter. Gerisine gerek yok.
Not : ama depo full doldurduysan fulu seç , az doldurduysan azı seç.
Partly full seçeneği az doldurma kısmı oluyor değil mi?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım