Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Günaydın:)
Arkadaşlar istanbulda devlet hastanelerinde önerebileceginiz diş doktoru varmı? Yakında yolum düşecek gibi gözüküyor:D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Atatürk köşesi güzelmiş aslında. Neden yapmayalım ki
Günaydın herkese huzurlu sabahlar:)

Atatürk köşesi fikri benim de hoşuma gitti. Harika olur
Günaydınlar herkese..

Atatürk köşesi uzun zamandır aklımda var. Başlık olarak değil de direkt forumun anasayfasında tanışma, organizasyon, garaj gibi ayrı bir köşe şeklinde olsa daha iyi olur diye düşünmüştüm. Ama kimseye sormadan başlık dahi açamadım. Malum son bir kaç yıldır olan konular ortada. Aradan biri çıkıp burası otomobil forumu mu siyaset meydanı mı diye çıkıntılık yapar endişesiyle adım atamadım.

Son düzenleme:

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
20171211_132556-1.jpg

VAY BEE M5E BAK BEE

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Günaydınlar herkese..

Atatürk köşesi uzun zamandır aklımda var. Başlık olarak değil de direkt forumun anasayfasında tanışma, organizasyon, garaj gibi ayrı bir köşe şeklinde olsa daha iyi olur diye düşünmüştüm. Ama kimseye sormadan başlık dahi açamadım. Malum son bir kaç yıldır olan konular ortada. Aradan biri çıkıp burası otomobil forumu mu siyaset meydanı mı diye çıkıntılık yapar endişesiyle adım atamadım.

Atatürk siyasi değil ki. Hazmedemeyenler olsa da, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu. Siyasi figürlerle bir tutan yoktur herhalde aramızda... umarım.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Atatürk siyasi değil ki. Hazmedemeyenler olsa da, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu. Siyasi figürlerle bir tutan yoktur herhalde aramızda... umarım.
Bende böyle düşünüyorum ama son yıllardaki gündemleri herkes takip ediyor. Birisi çıkıp ben sevmiyorum, onaylamıyorum, hiç bir şey borçlu değilim, burası otomobil forumu, burada görmek zorunda mıyım v.s diye çıkıntılık yapabilir. Hal böyle olursa kavga çıkar, mevzu olur diye bu işe girişemedim. Benim bunu yapabilmem için forum yönetimi dahil, üyelerin de salt çoğunluğunun oluşturduğu ortak bir karara ihtiyacım olduğunu düşündüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım