APP Plaka Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Bildiğiniz üzere bi süre önce app plaka dediğimiz plaka çeşitleri yasaklanmıştı ve bir sürü ceza yiyen arkadaşlarımız dostlarımız oldu. Bana göre mühürsüz ve fransız kesik harfleri okunmayan plakalara bu cezalar için mantıklı. Benim sormak istediğim ise şuan mühürlü beşiktaş baskı app plaka kullanan var mıdır? Kenarları kesilip pleksiye koyulmasından da yana değilim. Sadece beşiktaş baskı ve kenarları durucak şekilde arabasında kullanan var mıdır? Bir sıkıntı çıkartıyorlar mı? Ona göre tekrar bastırmayı düşünüyorum malum appsiz çıplak gibi duruyor araba :D

Örnek resim :

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
İstanbul'da sıkıntı yaşamayan tanıdığım da var. Köy yerinde ceza yiyen de. Biraz kumar tabi. Ben de yaptırmayı düşünüyorum özel yazılı plakalikla beraber. Pleksi değil

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Beşiktaş baskı, çift mühürlü ve kenarları duruyor hala bir sıkıntı yaşamadım.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Dikkat edilmesi gereken nokta karakterlerin genişliği oluyor. benım app plakamda da muhur vardı bır kere tatlı uyarıldım zaten muanıye gelıyordu degıstırdım rahatladım ıstanbulda.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,350
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
d7105913bf0689858b2cc0d2033f9857.jpg

Trafik şubeden alındı çiçek :D Her gören app sanıyor ama muayeneden de sıkıntısız geçiyor.Kaç defa çevirmeye girdik uyaran da olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
d7105913bf0689858b2cc0d2033f9857.jpg

Trafik şubeden alındı çiçek :D Her gören app sanıyor ama muayeneden de sıkıntısız geçiyor.Kaç defa çevirmeye girdik uyaran da olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Buna app diyen kördür :D

panpa butun G.. plakalar böyle ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
Bizim milletin boş işlerle uğraşmada üstüne yok. Plaka bu yahu. Ruhsata da altın kaplama kılıf falan yaptırıyorsunuzdur siz. Nüfus cüzdanınıza da dantel ördürdünüz mü?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bizim milletin boş işlerle uğraşmada üstüne yok. Plaka bu yahu. Ruhsata da altın kaplama kılıf falan yaptırıyorsunuzdur siz. Nüfus cüzdanınıza da dantel ördürdünüz mü?
Boş yahut değil, seven insanlar olabiliyor demek ki böyle şeyleri. Herhangi birine zarar vermediği sürece insanların yapmayı sevdiği şeylere saygı göstermemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bos is dedigin sey arabalarin sislerini kor edici yapmak olabilir. Arabayi yere 0 yapip kasislerde milleti bekletmekte olabilir.plaka harflerini kesik kesik yapanlarda sacma oluyor. Motoru olupda plakasini lastik ustune saklayanlarda ayni sekilde. Yada 0 rakaminin icine bilerek vida takip 8 gibi gostermeye calisanlarda buna dahil edilir.İstanbulda bir araba sahibiysen ve aracini uzun sure kullaniyorsan surtmelerden yada basincli sulardan mutlaka silindigini bilirsin.benim yaptigim plakayi yenilemekti insanlarin takacak baska seyleri olmali kesinlikle.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
App plaka bence de hoş duruyor, yakışıyor araçlara. Ama malum yasa gereği böyle yapmamak gerekiyor keşke serbes olsa da yapabilsek.

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
Bos is dedigin sey arabalarin sislerini kor edici yapmak olabilir. Arabayi yere 0 yapip kasislerde milleti bekletmekte olabilir.plaka harflerini kesik kesik yapanlarda sacma oluyor. Motoru olupda plakasini lastik ustune saklayanlarda ayni sekilde. Yada 0 rakaminin icine bilerek vida takip 8 gibi gostermeye calisanlarda buna dahil edilir.İstanbulda bir araba sahibiysen ve aracini uzun sure kullaniyorsan surtmelerden yada basincli sulardan mutlaka silindigini bilirsin.benim yaptigim plakayi yenilemekti insanlarin takacak baska seyleri olmali kesinlikle.

Dediklerin de gerçekten boş işler. Bu arada 30-40 yıllık arabalar harici silinmiş plaka görmedim.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Yere sıfır arabayı bassak air taksam, kısalara 20 tllik xenon sislere ise 5 tllik xenon takıp 200 tlye warex taksam daha hosuna gıder herhalde? Herkesin görüntü zevki başkadır ve farklı olmak ister. Sizin gibi insanlar app ile normal plakayı yolda ayırt edemeyen böyle şeyleri kafaya takmayan insanlar.

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
Yere sıfır arabayı bassak air taksam, kısalara 20 tllik xenon sislere ise 5 tllik xenon takıp 200 tlye warex taksam daha hosuna gıder herhalde? Herkesin görüntü zevki başkadır ve farklı olmak ister. Sizin gibi insanlar app ile normal plakayı yolda ayırt edemeyen böyle şeyleri kafaya takmayan insanlar.
Arabayı yere basınca, sisler açık gezince, APP plaka takınca ne oluyor? Size, hayatınıza ne katıyor?

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Arabayı yere basınca, sisler açık gezince, APP plaka takınca ne oluyor? Size, hayatınıza ne katıyor?
Arabam basık değil, sisleri zor durumda kalmadığım sürece açmam. APP Plaka konusuna gelince o zaman devlet bu işi düzgün yapsın plakalar düzgün basılsın. Benim hoşuma gitmiyor cemiyetin bastığı plakalar ve gözüme güzel hitap etmiyor? APP plaka ile hem daha güzel görünüyor hemde daha okunaklı. Başka soru?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım