APP Plaka Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Aracın orjinali de kare plakaysa sıkıntı olmuyor. 2 ay önce kare plaka araba ile muayeneden geçtim.
Emniyette trafik departmanına bu soruyu sorduğumda “yeğenim araban isterse 500.000 TL oldun Türkiye’ye kare plakayla girmez. Bizim standartımız normal dikdörtken plakadır” demişti. Bana pek inandırıcı gelmedi..

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Emniyette trafik departmanına bu soruyu sorduğumda “yeğenim araban isterse 500.000 TL oldun Türkiye’ye kare plakayla girmez. Bizim standartımız normal dikdörtken plakadır” demişti. Bana pek inandırıcı gelmedi..

İnandırıcı gelmediyse al sana kanıt. Yalan söyleyecek bir durum yok ortada.
jyWJA9.jpg

2J97PL.jpg

Son düzenleme:

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
İnandırıcı gelmediyse al sana kanıt. Yalan söyleyecek bir durum yok ortada.
jyWJA9.jpg

2J97PL.jpg

Yalnız sizin söyleminize karşı inandırıcı gelmediğini değil, polisin dediğine karşı inandırıcı gelmediğini belirtmek isterim. Yanlış anlaşılmaya müsait bir durumda yalancı olarak sizi tanımlayacağımı düşünmeyin. “Al sana kanıt” gibi sözlerle kimseye bir durum ispatlamıyoruz.

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Yalnız sizin söyleminize karşı inandırıcı gelmediğini değil, polisin dediğine karşı inandırıcı gelmediğini belirtmek isterim. Yanlış anlaşılmaya müsait bir durumda yalancı olarak sizi tanımlayacağımı düşünmeyin. “Al sana kanıt” gibi sözlerle kimseye bir durum ispatlamıyoruz.
Ben yanlış anlamışım, kusura bakmayın.

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Beyler amcam yeni araba aldı bende app plaka yaptırayım dedim hediye. Sıkıntı yaşamasını da istemiyorum. Özelden İstanbul Avrupa da daha önce çalıştığınız bir yer varsa mühürlü vs. baskı yapan paslayabilir misiniz?

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Beyler amcam yeni araba aldı bende app plaka yaptırayım dedim hediye. Sıkıntı yaşamasını da istemiyorum. Özelden İstanbul Avrupa da daha önce çalıştığınız bir yer varsa mühürlü vs. baskı yapan paslayabilir misiniz?
Helal olsun koca yurekli insan. Biz de araba aldık kimse hediye app yaptırmadı :D kanka sen araba almadın hediye ettiler ondan diyorlar ahzshgs

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Instagramda applaka diye bir hesap var baya iyi olduğunu söylüyorlar fakat hiç denemedik bi göz atın isterseniz.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Mühürlü dahi olsa APP plaka yasak. Cezası 412 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.
Uyarımı yapayım da, gerisi size kalmış. :)

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Beyler kare plaka yasal. 6-7 ay önce tam APP plaka problemi baş gösterdiğinde plakalarımı orjinal ve kare olarak aldım. Bu şekilde muayeneden geçtim ve hiç bir çevirmeye de girmedim. Şu an böyle bir problem yok, gönül rahatlığıyla kare plaka alıp istenilen çevirmeye girebilirsin :)

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Valla ben yaptırdım gitti, plakalıkla birlikte takıyorum pekte sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Mühürlü bu arada fotoğraflarda pek çıkmamış. Dm atarsanız yardımcı olurum.
YGi0Rg.jpg

YKmbmz.jpg

8SaxWe.jpg

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Valla ben yaptırdım gitti, plakalıkla birlikte takıyorum pekte sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Mühürlü bu arada fotoğraflarda pek çıkmamış. Dm atarsanız yardımcı olurum.
YGi0Rg.jpg

YKmbmz.jpg

8SaxWe.jpg
Hocam siz buna app plaka demişsiniz de bizim 2010'da 0 km arabaya plakası direk böyle gelmişti? Bu gayet nizami duruyor :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Abi sen 22XX2222 olan plakaları falan mi diyorsun 2 harf 4 rakam. Onlar çok bitişik duruyor 34 plakalarda var zaten
Yok ya RR HH RRR bizim plaka aynı bu Astra'daki şekil. Arkadaş app plaka diyor ama gayet düzgün duruyor öyle app'lik bir durum göremedim :D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Yok ya RR HH RRR bizim plaka aynı bu Astra'daki şekil. Arkadaş app plaka diyor ama gayet düzgün duruyor öyle app'lik bir durum göremedim :D
Allah Allah bence düpedüz app. Gecen peder bey de dedi eski trafik takipçi ne var 5 tl fazla veriyon kalın baskı yapıyor diye. Yolda yeni plakalara bakıyorum harbiden de incecik baskı yok neredeyse. Ama app almanın farkı da boyanın parlak olması iste. Sert vernik atıp yapıyorlarmış diye duydum

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Bazı illerin orjinal cemiyet fontları farklı olabiliyor mesela Bursa plakanın fontu APP'ye çok benziyor. Orjinal plakaları bu şekilde aracın, fark bariz belli oluyor Edirne fontunda :) Bastırdığınız yerde çok önemli tabi app'yi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım