HABER Yeni Peugeot 508 Cenevre öncesi görüntülendi!

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Ön tarafta farlar ve panjur taraflarını biraz yadırgadım ama neden bilmiyorum. Tasarım ve iç kalite olmuş. Sınıfında nerede konumlanağını süspansiyon sistemi belirler bence :) Eğer kaliteli arka süspansiyon kullanılırsa zirveye oynar, tutup D sınıfına tekrardan torsiyon koyarlarsa eskisiyle aynı seviyede seyreder, bütün bu geliştirmelere yazık olur.
Eski nesilin arkası multilink’ti

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
Arka ve iç tasarımı özlediğimiz o özgün tasarım konusunda baya iddialı. Ama ön tasarımı hiç sevemedim. Canlı görsek belki değişebilir ama bilmiyorum pek hoşuma gitmedi. Böyle özgün tasarımlar kötü dahi olsa benim hoşuma gidiyor. Sonuçta risk alıp olmayanı yapabilmek herkesin harcı değil.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
vites kolunun el frenine benzemesinden rahatsız olan yok mu :/

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Valla ben renocuyum ama harbiden pejo bu kez yapmış helal olsun yalnız 508 değilde kalıcı bir isim ya da rakam olsa iyimiş. Tek beğenmediğim şey ön kısımada 508 yazılması olmuş. Hani onlarda adam gibi tasarımlı bir araba yaptıklarının farkında ve görmemişler gibi her tarafa 508 yazmışlar gibi :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Test ettiğim 3008'den sonra bizim vites kolları o kadar demode geldi ki arabama binip eve giderken test ettiğime pişman oldum. Sizde bu vites koluna sahip bir aracı 1 defa kullansanız emin olun bayılırsınız.

Ergonomisine falan filan lafım yok tabi ki, tasarım zevk meselesi o da apayrı mevzu. Ama ilk bakışta bi itici geldi :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,348
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ergonomisine falan filan lafım yok tabi ki, tasarım zevk meselesi o da apayrı mevzu. Ama ilk bakışta bi itici geldi :D
Müdürüm oturup binip ilk kez elini atıp kullanmaya başlayana kadar yadırgıyorsun. BMW'nin vites kolları da tipsizdir mesela. Ama binip elini atınca vay anasını dedirtiyor. Bu vites kolu da öyle olmuş, zaten elin pek gitmiyor vites koluna malum, gittiğinde de o joystikten kumanda çok keyifli. Valla bak bir ara dene derim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım