Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Koku, Sticker, Ajanda Tükenmez Kalem ve Güneşlik bence makul
@bt And abinin zamanında tisho'dan ürünler satılmıştı diye hatırlıyorum. Hatta bir tane tshirt de ben almıştım.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Sticker ve anahtarlık olmazsa olmaz diye düşünüyorum. Daha doğrusu, özellikle anahtarlık, tercih sebebi olur.

Tişört bence olmamalı. Baskı tişörtler çok kaliteli olmadığından, kullanışlı olmuyor.

Son olarak paket içeriği ne olursa olsun, 50tl olmalı. Fazlası insanları caydırır. Buna göre gerekirse paketteki ürün içeriğini azaltmalısın.

Birden fazla seçenek olursa (30tl, 50tl, 70tl gibi) illa ki elinde mal kalır, forecast i doğru hesaplayamazsın. O sebeple 50tl lik tek paket en doğru opsiyondur.

Son düzenleme:

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Son bir kaç aydır kafamda PetrolHead'lere hitap eden bir mağaza açıp bu tür ürünleri getirip satma fikri dönüyor :D Şimdi siz böyle diyince daha da mantıklı geldi :D
images
TIXhPDUwnPYpl3Hq4go_9V8sVbC5FvDHg-GWBVfPxKgfZgVORx3E6dqO-2V2_H2NfT2qavI8JBN_OTmWxGCOvPxCbQub5kSmLemsTBngM_HKdSxsXPgA6b3HsNhmI0ElmMZzJW3TcoJJx7xDThyNI28dCfFVTgGUGGGTjvOZUPWxUl-DJmPV846jkD-BYELk5ufCZ_MqMQ=w384-h384-nc

DSC_1869_x1400.JPG
DSC_1492_x1400.jpg
images
bedo valla benimde aklıma gelmedi değil carthootle da sürekli görüyom bunlardan

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Plakalık / Anahtarlık / Koku / Tshirt / Usb / Çakmak / (Dış Kısım İçin) Sticker / Güneşlik / Kalem / Ajanda / Porselen Kupa / Şapka / Polar Mont / Güneşlik / Boyun Askısı / Bagaj

Aklıma gelenler bunlar paket paket yada toplu alım için ideal olabilir yapılacak olanlar sanırım :)
Plakalık olsa net alırım efsane de olur.

Son düzenleme:

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Herkesin önerisi 3 aşağı 5 yukarı mantıklı olmuş aslında. Kendi fikrimi belirtecek olursam tek paket yerine ürünler kategorilere göre ayrılmalı ve ona göre farklı paketler olmalı derim. Örneğin; Aksesuar paket: plakalık,anahtarlık,güneşlik,koku,sticker vb... araçlarda kullanılacak şeyler olmalı. Ofis paket: Ajanda,kalem,bardak altlığı,kupa vb... Bunların yanında tshirt,sweatshirt ve şapkalarda isteğe bağlı olarak paketlere eklenebilir fiyat buna göre değiştirilir.

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Her yoruma katilmamin yaninda, istanbul parka sinan ile birlikte cikmanin yarim saatlik ucreti 200 lira desek kuyruk olur buna eminim.boyle bir hoca bulmak buyuk nimet olurdu.

Bak bu iyiymis, cok da guzel olur
Benzin tv bir ara cekilisle yapmisti bunu, ben kazanmistim, Sinan da vardi ayni gun. O da Levorg’u kullaniyordu..Guzel bir deneyimdi
Civic Rs ile E92 M3’lerden iyi tur zamanlari yapti Burak Ertem, onun da bilegi saglam :D

Son düzenleme:

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
T-shirt fiyatı arttırı bence gerek yok
Sticker, anahtarlık, kupa kargo dahil 25e gider bence helalinden de 6-7 size kalır

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım