Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    679

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
771
1,654
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
rsz_form-min.jpg

detaysızda olsa ilk yıkamamız:rolleyes::rolleyes:

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Bu iki dolmuş yüzünden okuluma geç kaldım.Yarım saat şoförlerini aradım durdum son çare trafik polisini aradım sağolsunlar hemen yardımcı oldular. Bir de adam gelip bana tripleniyor.
6xrnlu.jpg

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Bu iki dolmuş yüzünden okuluma geç kaldım.Yarım saat şoförlerini aradım durdum son çare trafik polisini aradım sağolsunlar hemen yardımcı oldular. Bir de adam gelip bana tripleniyor.
6xrnlu.jpg
Trafikte veya internette, nerede görürsem göreyim şu allahın belalarını sinirlerim tepeme çıkıyor. Eminim bunları ortadan kaldırırsak tamamen tabii ki olmaz ama bazı bölgelerimizde trafik ile alakalı birçok sorunu çözebiliriz.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
771
1,654
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Haydaaaaa Allah korumuş hocam çok büyük geçmiş olsun :eek:. Tavanda hasar olduğu için perte ayrılabilir. Çok ama çok büyük geçmiş olsun.
Teşekkürler. Düşük hızda olduğu için Allah korudu bişey olmadı çok şükür. Serviste ilk bakışta kaput,tavan,sol çamurluk,sol iki kapı ve ön cam değişimi diye yorumlamışlar. Sol iki kapı açılmıyor şöför cami kırık. Önce duvara oturduğu için karter koruma kırılmış alttada hasar olabilir. Birde araba ters durumdayken motoru kendi kendine stop etmiş babam içinden çıktığında araç 3-5 dk çalışir vaziyette kalmış. 4-5 gün içinde belli olur diyorlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım