Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Bu haftasonu Leon kullandım biraz. Sonra eve gelip kendi arabama oturup içini filan temizledim, öyle şükrettim :D. Uzun zamandır kullanmıyordum. Görmeyeli trim sesleri acayip artmış. Akü mü bitiyor nedir, aynalar katlanmıyor, camlar tek dokunuşla açılıp kapanmıyor, yan ayna geri viteste inmiyor. Ayarlarına baktım, o taraftan sıkıntı yok. Öyle sapıtmaları var. Hayırlısı... @motorsinann ustam sence nedendir? Akü müdür?
Yılı , km si neydi abi leonun?

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
gençler rivada şöyle yeşillik içinde ızgara yiyebileceğimiz bir mekan önerir misiniz? Kemerburgaz mı Riva mı daha mantıklı?

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
gençler rivada şöyle yeşillik içinde ızgara yiyebileceğimiz bir mekan önerir misiniz? Kemerburgaz mı Riva mı daha mantıklı?

Bu bölgede ormanın içinde korku ormanlarına benzeyen bir resturant var. Okadar çok ağaç varki resturant karanlık ta kalıyor..
Sihirli Bahce Kirevi
Yeşilvadi Mahallesi, otoyolu üzeri yesilvadi mah no 164-3 şile, 34980 Şile/İstanbul
0546 210 54 90

https://goo.gl/maps/kGy4wUBbECx

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Dün Tarcanlar ekspertizin kanalını paylaştığımda bu video yoktu, dün gece eklenmiş:

Adana'da ekspertizi yapılan ve bir kaç parça boyalı diye alınan Corolla'da kesme tavan var, airbagler yok, kaput ve çamurluklar başka bir araçtan çıkma takılmış...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Dün Tarcanlar ekspertizin kanalını paylaştığımda bu video yoktu, dün gece eklenmiş:

Adana'da ekspertizi yapılan ve bir kaç parça boyalı diye alınan Corolla'da kesme tavan var, airbagler yok, kaput ve çamurluklar başka bir araçtan çıkma takılmış...
Arabanın sahibi ben oldam o eksperi mahkemeye verir altından girer üstünden çıkarım kesik tavanı fark edememek ne? İnsan kendi başına 2. El bakarken bile döşemeleri kaldırır biraz arkasına bakar kaynak boya vs varmı diye

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Günaydın herkese keyifli sabahlar huzurlu pazarlar

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Bu haftasonu Leon kullandım biraz. Sonra eve gelip kendi arabama oturup içini filan temizledim, öyle şükrettim :D. Uzun zamandır kullanmıyordum. Görmeyeli trim sesleri acayip artmış. Akü mü bitiyor nedir, aynalar katlanmıyor, camlar tek dokunuşla açılıp kapanmıyor, yan ayna geri viteste inmiyor. Ayarlarına baktım, o taraftan sıkıntı yok. Öyle sapıtmaları var. Hayırlısı... @motorsinann ustam sence nedendir? Akü müdür?
araca akü sökülüp takılmışsa adaptasyon yapmamışlardır

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@Cenk citroen yine bir şeyler deniyor
Lastik değişimi yaptılar da bijonları mı tam sıkamadılar acaba yoksa ön sol aksta fabrikasyon bir problem mi vardı anlayamadım. Tamam c4'lerin alt takımları bayağı narindir ama bu kadar da olmamalı :D Allah korumuş sahibini, geçmiş olsun. Daha yüksek süratte olsaydı felaket olurdu. Kimsenin başına gelmesin inşaallah.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım