Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Islak kavrama var 1.4 tfsi b9 a4 te.”Kupplung: Hydraulisch betätigte, nasse Doppelkupplung in axialer Anordnung, Zweimassen-Schwungrad mit Fliehkraftpendel” yazıyor.Islak olduğuna emindim de gene de audi.de den kontrol edeyim dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hacı internette bazı yerlerde böyle yazıyor ama transtec de 7 ileri kuru kavrama diyor ki zaten öyle bazı versiyonlarda LC var onlarda yaş kavrama. Bize gelenler kup kuru :D:D.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,640
18,454
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hacı internette bazı yerlerde böyle yazıyor ama transtec de 7 ileri kuru kavrama diyor ki zaten öyle bazı versiyonlarda LC var onlarda yaş kavrama. Bize gelenler kup kuru :D:D.

Valla Almanya sitesinde yazan yazıyı çevir ıslak çift kavrama diyor.Açıp baktın mı ıslak mı kuru mu diye :D Audi.eg ye de baktım orası da ıslak diyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Basmaya göre değişiyor :D Dip gaz dolanırsan doğrudur :)

Ben arabayı görmek için biraz denedim. Hızlanması gayet yeterli ve baya sessiz 130-140 civarında sadece devirlenen motorun sesi vardı o da baya cılız bir ses. Benim tahminim normal bir sürücü 9-10 ile hiç kasmadan gezer.

Islak ama bildiğin tork konvertörü gibi çalışıyor. Bilmesem Audi tork konvertörü kullanmış derim.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Ben arabayı görmek için biraz denedim. Hızlanması gayet yeterli ve baya sessiz 130-140 civarında sadece devirlenen motorun sesi vardı o da baya cılız bir ses. Benim tahminim normal bir sürücü 9-10 ile hiç kasmadan gezer.

Islak ama bildiğin tork konvertörü gibi çalışıyor. Bilmesem Audi tork konvertörü kullanmış derim.
Dynamic modda ses çok farkediyor. Alt devirleri de çok canlı tatmin ediyor.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Egea ralli cup 48k paraymış.. Haftaya birlikte maç izlemeye denizliye geliyorum

Maç pazar, işyerinden ve dış hayattan en yakın arkadaşımın nişanı var. Muhtemelen nişanda elimde viski kadehiyle kızları kesiyoerthasdjfhaşdf maçı takip ediyor olacağım, ve yenileceğiz

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Maç pazar, işyerinden ve dış hayattan en yakın arkadaşımın nişanı var. Muhtemelen nişanda elimde viski kadehiyle kızları kesiyoerthasdjfhaşdf maçı takip ediyor olacağım, ve yenileceğiz
Yok canım içimizden geçersiniz.. Ne zaman buluşalım desem nişanda düğünde oluyon.. Storilere bakıyom şahintepelerde alcohol almacalar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım