Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
@Cenk citroen yine bir şeyler deniyor
Lastik değişimi yaptılar da bijonları mı tam sıkamadılar acaba yoksa ön sağ aksta fabrikasyon bir problem mi vardı anlayamadım. Tamam c4'lerin alt takımları bayağı narindir ama bu kadar da olmamalı :D Allah korumuş sahibini, geçmiş olsun. Daha yüksek süratte olsaydı felaket olurdu. Kimsenin başına gelmesin inşaallah.
Bu nasıl olmuş ya, bijon sıkmama değildir ya bence, alt takımda sorun var desek aks tutamasa taşıyıcı tutar hepsini geçtim alt tabladan falan ayrılsa herhalde böyle olur bu ne anlam veremedim beynim yandı :confused:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,066
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu nasıl olmuş ya, bijon sıkmama değildir ya bence, alt takımda sorun var desek aks tutamasa taşıyıcı tutar hepsini geçtim alt tabladan falan ayrılsa herhalde böyle olur bu ne anlam veremedim beynim yandı :confused:
Tamam citroen'e gömüyorum sürekli, alt takımları narin diyorum eyvallah ama böyle aks kolay kolay çıkmaz yerinden. Ya yanlış işlem yapıldı ya da fabrikasyon sorun var. Normal şartlarda olacak iş değil bu.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Düşünüyoruz da a4 değil ya bu parayı veriyorsak sorun düşünmek istemiyoruz.Sonuçta ikinci el ve nasıl kullanıldığını bilmediğimiz bir şanzıman olmaz

A4 de yaş kavrama var. Kuru kavramalar gibi sorun çıkarma potansiyeli az. Audi lerin Vw ile tek ortak yanı a3 sanırım üst arabalara çıkınca Audi kalitesini konuşturuyor.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
@Cenk citroen yine bir şeyler deniyor
Lastik değişimi yaptılar da bijonları mı tam sıkamadılar acaba yoksa ön sol aksta fabrikasyon bir problem mi vardı anlayamadım. Tamam c4'lerin alt takımları bayağı narindir ama bu kadar da olmamalı :D Allah korumuş sahibini, geçmiş olsun. Daha yüksek süratte olsaydı felaket olurdu. Kimsenin başına gelmesin inşaallah.

Bijon olması muhtemel. Ailede kış-yaz lastik değişimlerini hep ben yapıyorum. Aynı lastikçiye kia,opel,citroen götürüyorum citroenler bijonları sıkarken hep sorun çıkıyor adamın eliyle sıkması gerekiyor. Geçen bizim picasso nun bijon yayı yamulmuştu sanayi de 3 saat bide onla uğraştım.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,640
18,454
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
1.4 TFSI A4'ler 7 ileri kuru kavrama haberin olsun.

Islak kavrama var 1.4 tfsi b9 a4 te.”Kupplung: Hydraulisch betätigte, nasse Doppelkupplung in axialer Anordnung, Zweimassen-Schwungrad mit Fliehkraftpendel” yazıyor.Islak olduğuna emindim de gene de audi.de den kontrol edeyim dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
1.4 tsi gayet güzel ama 9-10 lt yakması muhtemel. Yaş kavramalar kuru kavrama kadar tasarruf sağlamıyor ama en azından 3-4 yıl sonra servise gittiğinde iyi niyet garantisi devam ediyor mu? Kabul görecek mi tedirginliğini yaşamıyorsun.
Basarsan 10 litreyi rahat görüyor. Sakin kullanımda 7 civarı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım