Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,391
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
e7be63879f5be5da7b49e5db882c3af4.jpg

Kardeşim köz getir seri yengenin boğazı yandı

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Serviste 300 de olur 500 de olur. Nike da ayakkabı, Sketchers da ayakkabı, Kinetix de, M.P. de :) Marka imajının ne kadar itelediğine göre değişiyor. Serviste sadece çay ikramı varsa ucuzdur, cappucino seçeneği de varsa geçmiş olsun :D
Bizde oyle seyler yok cay var icersen usta catali var bakarsan diyorlar :D sonra dogusa gidiyorum logolu bardaklar merhabalar hosbesler tatlilar

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bu parator GS ile farklı bir kimliğe bürünüyor gerçekten, tebrikler GSli arkadaşlara.

dayım nısantasında oturuyor arabası yok.
Yakınlarda hallediyorsa işlerini çok mantıklı iş yapmış. :)

avrupa yakası bana cok itici gelıyor yav :D anadolu gercekten daha sakın galıba
Alışkanlık meselesi kaptan.
Aynı duyguları bende karşıya (Asya) geçince hissediyorum.

Avrupa yakası evlere şenlik ya, Anadolu daha sonra yapılandığı için nispeten daha düzenli, hele Fatih, Bakırköy, Zeytinburnu, Yeşilköy düşman başına.
Hocam Fatih-Zeytinburnu tamam da Bakırköy ve Yeşilköy'ün ona benzer ne yanı var? :D Bakırköy ilçesi (Kartaltepe, Zuhuratbaba vs., Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy vs. dahil) gayet düzenli bir ilçe, ahalisi de çok iyidir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım