Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Eğer öyle bi mevzu varsa çok pis olay kopar... ccgate olur valla :D:D bizim hükümet biraz daha ekmek yer o_O.
Ben pek inanmıyorum açıkcası. Biraz hikaye gibi bu işler...

Edit: 520i'nin motoru ile ilgili pek bilgimiz yok ama bu 320i ED'nin avrupada ve Singapur'da satıldığını biliyorsunuz değil mi? Yani hadi bizimkiler kontrol etmiyor olabilir de, Almanya'nın kontrol etmeyeceğini sanmıyorum pek.
Edit2: Motor ödüllü motor, 2013'te yarışmaya girdiğinde de mi kontrol edilmemiş dersiniz?

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,067
6,945
5,020
github.com
Marka
BMW
@Ozgur Gunes BMW'nin N13'ünde hacim hilesi yapıldığını nereden biliyorsunuz? Kanıtı vs. var mı?
Çok ilginç hakikaten, kimse kontrol etmiyor mu bu otomobillerin motorlarının hacmini yahu?
Öyle bir sey varsa BMW reno ya söylesin de Clio RS in hacmini düşürsunler yav. Sırf 1618 hacmi var diye 2.0 muamelesi görüyor araba

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,047
7
51,406
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aaa neredeydi moda da

Valla cok acimasiz servis yag 240 kagit olurmu yav :D
Serviste 300 de olur 500 de olur. Nike da ayakkabı, Sketchers da ayakkabı, Kinetix de, M.P. de :) Marka imajının ne kadar itelediğine göre değişiyor. Serviste sadece çay ikramı varsa ucuzdur, cappucino seçeneği de varsa geçmiş olsun :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Serviste 300 de olur 500 de olur. Nike da ayakkabı, Sketchers da ayakkabı, Kinetix de, M.P. de :) Marka imajının ne kadar itelediğine göre değişiyor. Serviste sadece çay ikramı varsa ucuzdur, cappucino seçeneği de varsa geçmiş olsun :D

Borusan’da viski de veriyorlar diye hatirliyorum
Istinye’de sivri bir kazik var giriste..Cok manidar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım