Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,067
6,945
5,020
github.com
Marka
BMW
benım en fazla alacagım bmw 1 serısı olur. gerısı ıcın o paraları gozden cıkarmam ben ıstanbulda her turlu sey basa gelebılıyor uzulurum sonra bılıyorum kendımı :D
1serisi dahi gereksiz pahalı. Bide garajin filan olması lazim .biz normal insan degiliz ki :) .Corolla yi her yere park etmem. AVM de filan kolonun hemen dibine bırakırım kimse kapısını çarpmasın Park ettikten sonra en az 4-5 kez arkama bakarim filan kdkdk

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
yoksa arabayı satıp Honda Civic rs mi alıcan :D
:D aslında gonlumden gecen her zaman e serısıne el koymak. ama bır yerde resmen cıldırıyorum. avm ye gıderken sagda solda kapı carpması olmasın dıye teklı yer arayan manyak benım kısaca.
bakıyorumda gercekten bızım aılede boyle seyler yok hep para kazanan meslekler secmıs sulale ama hıcbırımızde pahalı araba yok yazık gunah vallahı

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
1serisi dahi gereksiz pahalı. Bide garajin filan olması lazim .biz normal insan degiliz ki :) .Corolla yi her yere park etmem. AVM de filan kolonun hemen dibine bırakırım kimse kapısını çarpmasın Park ettikten sonra en az 4-5 kez arkama bakarim filan kdkdk
Bunlar normal şeyler ya alın teriyle kazandığınız parayla aldığınız bir şeyi sokağa bırakıyorsunuz. Yani mevzu bmw toyota değil şahin toros olsa da aynı şey olabilir gayet normal

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
demin istinyeden bakırköye geldim bir de gs şampiyonluğu muhabbetine. denk geldik tabi bildiğin ruh hastası millet, istanbulda araba kullanılmaz aslında da toplu taşıma daha beter
Daha az önce eve girdim, Beylikdüzü tarafından gelirken diğer yöndekilere üzüldüm valla, Florya'ya giden taraftarlar tıkamış olduğu gibi yolu.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
@Ozgur Gunes BMW'nin N13'ünde hacim hilesi yapıldığını nereden biliyorsunuz? Kanıtı vs. var mı?
Çok ilginç hakikaten, kimse kontrol etmiyor mu bu otomobillerin motorlarının hacmini yahu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım