HABER Audi A1'in baz versiyonunu merak ediyor musunuz?

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Tam benlik.
Ustunde bozulcak ekipman yok. Akuden elektrik cekecek onu bitirecek. Benim yolda kalmama sebeb olcak. Bozuldumu yapmak maliyet olcak.
Tiriviri oyuncak ihtiyaci olmayana birebir...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şimdi bunun multimedya kumandaları direksiyonda var, aşağıda usb girişi var. Multimedya sistemi ekran olarak göstergeyi mi kullanacak? Yoksa ben yanlış anladım da müzik sistemi hiç mi yok?

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Şimdi bunun multimedya kumandaları direksiyonda var, aşağıda usb girişi var. Multimedya sistemi ekran olarak göstergeyi mi kullanacak? Yoksa ben yanlış anladım da müzik sistemi hiç mi yok?

Sadece şarj için usb portu var. Direksiyon ustundeki dugmeler ise telefon gorusmeleri icin. Telefonu arabaya bagliyorsun sadece gorusme yapmak icin.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Muhtemelen hemen her şey dijital gösterge ekranından izlenecektir hocam. Radyo, istasyon isimleri, mp3 ismi gibi şeylerin hepsi o gösterge ekranında gözükecektir.

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
İç güdülere dayalı bir müzik sistemi. İnsanın ruhani yönlerini geliştirmesinde yardımcı oluyor sanırım :D
Bak şimdi Mustafa Ceceli çalacak, hissssssediyorum :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

İnfortainment sistemi opsiyon olarak geçiyor. 1000 eurocuk verince ortaya ekran da geliyor ancak hangi derde derman oluyor bilmiyorum :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Yenisi için konuşmak gerekirse baz versiyonunda gerçekten ortada ekran olmaması rezalet. Ekisi Polo'dan daha farklıydı ancak yenisi Polo'nun aynısı olmuş. 2 yıl boyunca eski kasasını kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki A1 sürüşü gerçekten keyifli bir makine. Hunharca eleştirmeden önce Polo'dan daha farklı bir otomobil olduğunu bilin. Sıkıcı Volkswagen'lerle karıştırmayın bu aracı..Kullanma şansınız olursa ne demek istediğimi anlarsınız :)

Son düzenleme:

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
üretimi de dahil olmak üzere gereksiz bir otomobilo_Oo_Oo_O
hocam açık konuşmak gerekirse ben tasarımını ve aracın kendisini çok beğendim (lansman resimlerinden bahsediyorum). siz de beğenmeyebilirsiniz. fakat neden beğenmedim demek yerine gereksiz, arteon yol tutmuyor, otopark batıyor vs. gibi üst tondan yazı yazma gereği duyuyorsunuz anlamıyorum. bana göre de yerden yüksek diye geyik bir peugeota bir çuval para verenin aklı yok. bu şekilde konuşalım isterseniz

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İnfortainment sistemi opsiyon olarak geçiyor. 1000 eurocuk verince ortaya ekran da geliyor ancak hangi derde derman oluyor bilmiyorum :D
Nasıl yani ? Multimedya ekranı olmayınca o ortada ki kadranda çalınan şarkı ismi, istasyon ismi, kanal numarası v.b bilgiler gözükmüyor mu ?

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Nasıl yani ? Multimedya ekranı olmayınca o ortada ki kadranda çalınan şarkı ismi, istasyon ismi, kanal numarası v.b bilgiler gözükmüyor mu ?

Onlar virtual cockpitte gozukuyor. İnfortaitment sistemi biraz daha farkli, opsiyon olarak sunmalarini anlarim da orta alani bos birakmalari tuhaf. Otomobil cok cirkin gozukuyor. Baz pakette de olsa olmamaliydi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Onlar virtual cockpitte gozukuyor. İnfortaitment sistemi biraz daha farkli, opsiyon olarak sunmalarini anlarim da orta alani bos birakmalari tuhaf. Otomobil cok cirkin gozukuyor. Baz pakette de olsa olmamaliydi
İnfo sisteminin boş bıraktığı orta alan zaten iyi kotarılamamış ama en azından kadran dediğimiz virt. cockpitte şarkı ve kanal isimlerinin falan gözüküyor olması iyi bir şey. O olmasaydı skandal olurdu resmen.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,020
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
hocam açık konuşmak gerekirse ben tasarımını ve aracın kendisini çok beğendim (lansman resimlerinden bahsediyorum). siz de beğenmeyebilirsiniz. fakat neden beğenmedim demek yerine gereksiz, arteon yol tutmuyor, otopark batıyor vs. gibi üst tondan yazı yazma gereği duyuyorsunuz anlamıyorum. bana göre de yerden yüksek diye geyik bir peugeota bir çuval para verenin aklı yok. bu şekilde konuşalım isterseniz
1- ortalama 250.000 tl verirsiniz yani:D
2- otopark batıyor diye bişi demedim,nereden uyduruyorsunuz bilmiyorum:D
3- peugeot için: oda sizin fikriniz ben size tepki gösterdim mi?
4-nasıl istersem öyle yazarım ,eğer kural ihlali varsa yönetim cezayı verir,zaten genel olarak sert bir kişiliğim yok yazılarımdan farketmişsinizdir.
5- bi çuval para vermedik hatta inanması güç bir rakama geldi :)

giualfa

Düz Yol Gazcısı
2 Eyl 2018
12
9
145
vay be adamlar 21.000 liraya (birim paraya = euroya ) bu arabayı alıyorlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım