Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bardakları teslim aldım, abahtarlık numune yapacak hala yapmadı bekliyorum. Oto kokusunda kararsızım yapayım yapmayım mı?
Maliyeti ne kadar olur bilemiyorum ama araçların ön göğüsü için otopark.com isimli bir güneşlik hiç fena olmaz. Koku yerine bu daha iyi olur. Gelen geçer herkes de rahatça görür reklam olur. Tabii dediğim gibi maliyet önemli.

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul
Maliyeti ne kadar olur bilemiyorum ama araçların ön göğüsü için otopark.com isimli bir güneşlik hiç fena olmaz. Koku yerine bu daha iyi olur. Gelen geçer herkes de rahatça görür reklam olur. Tabii dediğim gibi maliyet önemli.
Bir de güneşlik çok büyük kargosu pahalı olur belki bilemedim, bir başlayalım o da olur

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bir de güneşlik çok büyük kargosu pahalı olur belki bilemedim, bir başlayalım o da olur
Tabii o kısmı sıkıntılı. Ama portatif katlanabilen güneşlikler olabiliyor. Katlayınca bayağı ufalıyorlar. Bu işte olmadığım için maliyetleri nedir ne değildir araştırmak lazım. Uygun olursa ileride pakete bu da dahil edilebilir. Yahut tek ürün olarak da satılabilir. Aracında çift güneşlik kullanan biri olarak kargo parası dahil direkt alabilirim yani :)

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Şuan aklıma geldi. Eğer mümkünse otopark.com logolu mıknatıslı telefon tutucu da eklenebilir ileriki aşamalarda.

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul
ilk sizle paylaşayım. Anahtarlık nasıl sizce? Numune olarak bunu yapıp yolladılar. Değiştirilmesi istediğiniz noktalar varsa yazın mutlaka.
WhatsApp Image 2018-09-17 at 00.20.02.jpeg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
ilk sizle paylaşayım. Anahtarlık nasıl sizce? Numune olarak bunu yapıp yolladılar. Değiştirilmesi istediğiniz noktalar varsa yazın mutlaka.Ekli dosyayı görüntüle 15111
Abi biraz daha kısa olsa sanki daha güzel olur gibime geldi veya fotoğraftan sanki biraz uzunmuş gibi de görünüyor olabilir. Yuvarlak olan da oluyor galiba, sanki onunla daha güzel olur.

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul
Abi biraz daha kısa olsa sanki daha güzel olur gibime geldi veya fotoğraftan sanki biraz uzunmuş gibi de görünüyor olabilir. Yuvarlak olan da oluyor galiba, sanki onunla daha güzel olur.

yok uzun evet, kot cebinde dışarı çıkabilir doğru, yarın soracağım daha ufak olabiliyor mu diye? ama sanırım bu tip anahtarlıklar havacılıkta da kullanıldığı için standart boyu böyle de olabilir. Bakalım yarın sorunca yazarım

Son düzenleme:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
yok uzun evet, kot cebinde dışarı çıkabilir doğru, yarın soracağım daha ufak olabiliyor mu diye? ama sanırım bu tip anahtarlıklar havacılıkta da kullanıldığı için standart boyu böyle de olabilir. Bakalım yarın sorunca yazarım
Muhtemelen standart boyu bu abi, gördüğüm tüm kumaş anahtarlıklar bu boyda çünkü.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,786
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Abi bence oldukça güzel duruyor. Şuanda da bu boyutta bir anahtarlık kullanıyorum o kadar problem yaratmıyor. Anahtarla boyut olarak kıyaslamasıda bu şekilde.
DD0bjv.jpg

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Yer ayırtmak lazımsa ben de ayırayım :) İleride kalmaz veya geç gelir falan, açılışı biz yapalım :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

Sen bize ordaki mumuneleri paylaşirmisin. Beraber karar verek.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım