Sen! Piste Hazır Mısın? | İstanbul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Tuzla Kartıng Park yeni bir işletme , yani araçlarda yenidir . Ama autodrom daha eski bir işletme araçları yenilemişte olabilirler ama eski de olabilir gidecek olan varsa onlara baksın .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Autodrom ile görüştüm, maalesef Go Kart hizmetlerinin artık verilmediğini söylediler. Tuzla Karting'e kaldık artık. :)

Beyler hiç şansım yok baya kiloluyum ben ya :D bide şimdi gazı ve freni kontrol etmek gerekiyo elden gazlı olsaydı bende katılırdım ama belki sırf o atmosferi yaşamayada gelebilirim :D

Hocam orada oturup çay içip muhabbet etmek bile yeterli olur. Daha ne olsun :D Zaten süreceğimiz 10-20 dakika.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Anket sonuçları ağırlıklı olarak 20 Ekim günü saat 12.00 - 13.00 arasını göstermektedir. Anket sonuçlandırılmıştır. Etkinlik 20 Ekim günü saat 12.00 - 13.00 arası yapılacaktır. Etkinlik ile ilgili afiş konuya yakın zamanda eklenecek. Rotası ortak olanlar ile haberleşip panpalar ile birlikte birbirimize yardımcı olalım. Konuya kim nereden gideceğini yazarsa etkili olur. Herkesi bekliyoruz, çok keyifli bir gün geçireceğiz. :)

Anket adresi: https://www.onlineanketler.com/votebox/vote.php?code=e632a8e

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Anket sonuçları ağırlıklı olarak 20 Ekim günü saat 12.00 - 13.00 arasını göstermektedir. Anket sonuçlandırılmıştır. Etkinlik 20 Ekim günü saat 12.00 - 13.00 arası yapılacaktır. Etkinlik ile ilgili afiş konuya yakın zamanda eklenecek. Rotası ortak olanlar ile haberleşip panpalar ile birlikte birbirimize yardımcı olalım. Konuya kim nereden gideceğini yazarsa etkili olur. Herkesi bekliyoruz, çok keyifli bir gün geçireceğiz. :)

Anket adresi: https://www.onlineanketler.com/votebox/vote.php?code=e632a8e

O zaman ben başlayayım yayan geleceğim hdjsjdjd
Çekmeköy'deyim ama merkezi noktalara otobüs ile gelip biri beni alırsa sevinirim :)) @FurkanKarka

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Yayan en sağlıklısı! Eheheh. :D

Rotamı paylaşıyorum, bu rota üzerinden alabilirim. :) Aracımda 2 kişilik boş yer mevcut. @Emresildir05

5BF5E4E8-3CC8-45A5-ABA3-BBCFB4B57033.png

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Avcılardan gelebilirsem geleceğim :) alabilecek varsa beraber gidebiliriz. Babam burada olmayabilir o tarihlerde. Benim arabadan da benim kullanmam için gerekli olan tertibatı söktük bende kullanarak gelemiyorum yani kısaca :D neyse bi tam kesinleşsin bakalımda nasıl geleceğim, ona göre artık ya birileriyle gelirim yada ben gelebilirsem gelirim.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Avcılardan gelebilirsem geleceğim :) alabilecek varsa beraber gidebiliriz. Babam burada olmayabilir o tarihlerde. Benim arabadan da benim kullanmam için gerekli olan tertibatı söktük bende kullanarak gelemiyorum yani kısaca :D neyse bi tam kesinleşsin bakalımda nasıl geleceğim, ona göre artık ya birileriyle gelirim yada ben gelebilirsem gelirim.

Avcılar’dan sizi alabilirim, tam olarak rotamın üzerinde bulunuyor. Esenyurt’dan yola çıkıyorum. @2jzihtiyar ‘ı alıp oradan sizin için Avcılar’a yönelebilirim. Ardından merkezi biryer olsun veya olmasın @Emresildir05 hocamı alabilirim. :)

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Fiyatlar hakkında da bilgi alabilir miyiz kaç dk süreceğiz kaç lira istiyorlar? Bir arkadaş yazmıştı diye hatırlıyorum ama net olsun

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
10 dakika 30 TL yazmıştı. Ben sabah arayıp fiyat bilgisini net olarak teyitleyeyim. Birkaç güne afişte hepsi yazılı olacak şekilde konuya atacağım
Oha olum piknik fikrine kaymaya başladı benim aklım serin havada da bir başka oluyor :d ben oraya gelecek yakıtı dün yedim aklım ondanyken ikinci bi şok yedim.. üzme bizi Furkan üzme...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Oha olum piknik fikrine kaymaya başladı benim aklım serin havada da bir başka oluyor :d ben oraya gelecek yakıtı dün yedim aklım ondanyken ikinci bi şok yedim.. üzme bizi Furkan üzme...

Etin kilosu olmuş kaç lira(alamadığım için bilmiyorum bu sıralar), bir tavuk olmuş altın değerinde. Mangala girsek her türlü o da bize öhöhöm. :D pazarlıkta yapmıyor herifler, üzgün anlar yaşıyoruz şuan... Artık buluşma bu, yapacak birşey yok. Geliyorum dedin :D 100 tl çıkacak artık :d

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bu arada o karting alanı tuzla Şelale Park'in içinde bulunuyor orda da oturacak yer vs illa vardır sohbet babında.
Hocam bu arada ben kadıköy civarlarına inersem uygun bir yerde buluşabiliriz heralde.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Bu arada o karting alanı tuzla Şelale Park'in içinde bulunuyor orda da oturacak yer vs illa vardır sohbet babında.
Hocam bu arada ben kadıköy civarlarına inersem uygun bir yerde buluşabiliriz heralde.

Şelale Park çok iyi bir avantaj oldu. Etkinlik gayet dolu geçecek gibi görünüyor, sohbet durumu için oturacak yer şarttı. :) Olur tabi, Kadıköy’de sizi direk iskele duraktan bile alabilirim.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
20 Ekim Cumartesi; İstanbul, Tuzla Karting Park'da buluşuyoruz! Etkinlik sonrası olmak üzere panpalar ile vakit geçirmeye devam etmek istiyoruz! Sen de gel, Go-Kart pist gününde tüm marifetlerini göster!

Etkinliğe katılacak olanlar için iletişim halinde olabileceğimiz, arabasını paylaşanlar için konum paylaşılabilecek WhatsApp grup sohbeti bağlantısı:

https://chat.whatsapp.com/Huanek8jyP4EiuxwluIirP

(Bağımsız takipçi buluşmasıdır.)

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Panpalar tur zamanlarınızı burada paylaşmayı unutmayın :)

Edit : Anaaa Kartıng haftayaymış , şimdilik olumsuz ama ne olur bilinmez haftaya belki gelebilirim

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım