HABER BMW 1 Serisi, sedan gövde ile Avrupa'ya mı geliyor?

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Bmw ler arkadan itiyor önden çeken bmw yok henüz. Belki 1 yada 2 model vardır da ben bilmiyorum
2 serisi active-gran tourer, x1 sdrive,x2 bunlar önden çekişli şuan hali hazırda satışta :( yeni 1 seriside bu araya kaynayıp gidecek. Bizim gibi petrolhead'ler f20-e87 falan almaya devam eder sırf arkadan itiş olsun diye ama haricinde yeni kasa epeyce tutulur. Sonuçta BMW yani :D

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
2 serisi active-gran tourer, x1 sdrive,x2 bunlar önden çekişli şuan hali hazırda satışta :( yeni 1 seriside bu araya kaynayıp gidecek. Bizim gibi petrolhead'ler f20-e87 falan almaya devam eder sırf arkadan itiş olsun diye ama haricinde yeni kasa epeyce tutulur. Sonuçta BMW yani :D

O araçlar arkadan itmese de olur zaten çıksın diye çıkarılmış modeller. 1 serisine dokunmasinlar yeter 3 5 vs hala arkadan itiyor nasılsa

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Marka fanatizmim yok sadece önceliklerim belli ve bu önceliklerimi premiumda BMW sunuyor şu anda. Sırf BMW diye gelecek olan 1 serilerini almam açıkçası. Eğer bütçem C+ alacak durumdaysa Mini Cooper alırım (sportiflik ve keyif hala belirleyici faktör olursa) zaten aynı altyapı, muhtemelen tek fark BMW bi tık daha yumuşak olur.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,842
26,147
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bu önden çekecek diye tahmin ediyorum ben. Bir aralar yeni guiletta arkadan itecek demişlerdi umarım doğrudur zira arkadan iten heçbeklerin hastasıyız

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,277
16,173
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Adi firma döviz artınca getirseniz ne olur seneye marta kadar resesyon ve enflasyon rekorları bekleniyor buna bağlı acaba kaç asgari ücrete gelir buralara

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Adi firma döviz artınca getirseniz ne olur seneye marta kadar resesyon ve enflasyon rekorları bekleniyor buna bağlı acaba kaç asgari ücrete gelir buralara
Ekonomi siyasi ilerlediği için dediğiniz de olabilir daha iyiye de gidebilir hiç belli olmaz. Olay zaten şu ayağımızı yorgana göre uzatmadik çok borçlandık şimdi Fed borç vermeyi bıraktı piyasa kötüye gidiyor fırmalar kredisizlikten batmaya yaklaştı kur artınca da haliyle enflasyon arttı lakin seneye Para babaları ile anlaşırsak kredi sorunu çözülür Şirketler kurtulur dolar artışı sınırlı kalır millet harcar enflasyon düşer. Tabi bu çok iyimser bir senaryo lakin Çin de aynısı oldu Yahudilerin ülkesi olduğu için sıkıntısız atlatıyorlar biz de eğer para babaları ile anlaşırsak muslukları Açarlarsa yine para bolluğu olur ve borçlanmaya borç ile büyümeye kriz geleceğe taşımaya devam ederiz ve seneye durum iyiye gider. Yoksa bu sorun ekonomide 2013 den beri var kredi musluklari açık olduğundan hissedilmiyordu musluk kısıldı dolar ile operasyon da çekildi tepetaklak olduk olay musluğu açmaya paranın sahipleri ile anlaşmaya bakar

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ekonomi siyasi ilerlediği için dediğiniz de olabilir daha iyiye de gidebilir hiç belli olmaz. Olay zaten şu ayağımızı yorgana göre uzatmadik çok borçlandık şimdi Fed borç vermeyi bıraktı piyasa kötüye gidiyor fırmalar kredisizlikten batmaya yaklaştı kur artınca da haliyle enflasyon arttı lakin seneye Para babaları ile anlaşırsak kredi sorunu çözülür Şirketler kurtulur dolar artışı sınırlı kalır millet harcar enflasyon düşer. Tabi bu çok iyimser bir senaryo lakin Çin de aynısı oldu Yahudilerin ülkesi olduğu için sıkıntısız atlatıyorlar biz de eğer para babaları ile anlaşırsak muslukları Açarlarsa yine para bolluğu olur ve borçlanmaya borç ile büyümeye kriz geleceğe taşımaya devam ederiz ve seneye durum iyiye gider. Yoksa bu sorun ekonomide 2013 den beri var kredi musluklari açık olduğundan hissedilmiyordu musluk kısıldı dolar ile operasyon da çekildi tepetaklak olduk olay musluğu açmaya paranın sahipleri ile anlaşmaya bakar
Bizim dolarimizin degerini kendi icimizde cozmemiz imkansiz. Bizler a dan z ye her konuda disa bagimliyiz. Ve yillardir soylenen bunlar dis mihraklarin oyunu diye bahsedilen seyler gercek. Gucumuz olmadigi icinde oynamaya devam edecekler. Bunu kendi icimizde cozebilirdik lakin ulkeyi yavas yavas satmaya karar verdikleri icin cozumler tukenmeye basladi. Mesela gecenlerde ataturk un kurdugu kagit fabrikasini kapattilar ithalat yapmaya basladik ve sonunda bazi dergiler kapanma noktasina geldi a4 fiyatlari vs firladi.boyle sayisiz ornek verebilirim yavas yavas koca ulkeyi sattilar bu sekilde.
2013 demissinizde cogu insan krizi 2000 lerden beri hissediyor. Malum alim gucumuz her sene dustugu icin bunu goremeyen insanlarin cikmasina ayrica sasiriyorum.
Bu arada Cin yahudi oldugu icin atlatmadi . Paranin dini olmaz derler. Cin atlatti cunku su an burayi okudugunuz bilgisayar tablet tv telefon vb alet cinde uretildi.cine ambargo koymak yurek ister hocam anca vergi artisi yapabilirlerdi onuda yaptilar. Bizim gibi gucsuz yonetimi olan ulkelerde ilk basta eyyy diye seslenip halki galyana getirdi sonra elde kim var kim yok pasa pasa teslim etti fark basit yani :)

Son düzenleme:

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Bizim dolarimizin degerini kendi icimizde cozmemiz imkansiz. Bizler a dan z ye her konuda disa bagimliyiz. Ve yillardir soylenen bunlar dis mihraklarin oyunu diye bahsedilen seyler gercek. Gucumuz olmadigi icinde oynamaya devam edecekler. Bunu kendi icimizde cozebilirdik lakin ulkeyi yavas yavas satmaya karar verdikleri icin cozumler tukenmeye basladi. Mesela gecenlerde ataturk un kurdugu kagit fabrikasini kapattilar ithalat yapmaya basladik ve sonunda bazi dergiler kapanma noktasina geldi a4 fiyatlari vs firladi.boyle sayisiz ornek verebilirim yavas yavas koca ulkeyi sattilar bu sekilde.
2013 demissinizde cogu insan krizi 2000 lerden beri hissediyor. Malum alim gucumuz her sene dustugu icin bunu goremeyen insanlarin cikmasina ayrica sasiriyorum.
Bu arada Cin yahudi oldugu icin atlatmadi . Paranin dini olmaz derler. Cin atlatti cunku su an burayi okudugunuz bilgisayar tablet tv telefon vb alet cinde uretildi.cine ambargo koymak yurek ister hocam anca vergi artisi yapabilirlerdi onuda yaptilar. Bizim gibi gucsuz yonetimi olan ulkelerde ilk basta eyyy diye seslenip halki galyana getirdi sonra elde kim var kim yok pasa pasa teslim etti fark basit yani :)
Çin yahudi demedim. Çin Yahudilerin yani sermayenin ülkesi dedim. Bugün Çin kendi gücü ile gelişmedi. Yahudi para babaları Rothschild Rockefeller şirketleri yatırım yaptığı için gelişti. Google Apple Microsoft Alphabet vb şirketler yatırımı bıraksın Çin anında batar. Bunlar Abd şirketi olsa çoktan cin diz çökertilirdi lakin şirketler Sermayenin Yahudilerin olduğu için herseye rağmen Cine deli gibi yatırım yapıp büyütüyorlar. Borç kredi içinde yüzüyor cin. Siz Aliexpress i bir adamın küçükken hayal edip kurduğuna inanıyorsaniz yanılıyorsunuz. Facebook dan Amazon Apple Aliexpress e kadar hepsi aynı aklın ürünüdür birini sahneye çıkarırlar sadece tamamı Sermayenin sahibi ailelere bağlıdır yoksa Jeff Bezos tek başina 400 milyar $ i eline tutamaz izin vermezler. Çini büyüten de bu aileler. Abd den Cine geçiş yapıyorlar olay bu. Çin de halkın politik hakları yoktur ellerinden para karsiligi alınmıştır. Biz de eğer bu yahudi para sermaye sahipleri ile anlaşırsak ülkeyi çinin yaptığı gibi onlara teslim edersek yada hoşlarına gidecek adımlar atarsak bize de kredi musluklarina sonuna kadar açar bol yatırım yapar buyuturler olay bundan ibaret.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Ben beğendim, ama arkadan ittirseydi çok daha mutlu olurdum. Kompakt boylarda sürüşü zevkli arkadan ittirmeli, aynı zamanda sedan ile yeri geldiğinde aileye de hitap eden nefis alet olurdu.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Önden çeker olmaz inşallah diyelim. Minimalist tasarımları severim ben beğendim
Bu arada otomobil önden tahrikli olacak diye biliyorum.
Zaten Çin, Meksika gibi ülkelerde satılıyor. Maalesef önden çeker bir otomobil. Avrupa'da 4 çekeri de muhtemelen sunulacaktır. Kasa Kodu F52.
İç mekanı ve test yazısı da burada: https://www.bmwblog.com/2017/11/24/autocar-drives-fwd-bmw-1-series-sedan/
Bmw ler arkadan itiyor önden çeken bmw yok henüz. Belki 1 yada 2 model vardır da ben bilmiyorum
2 serisi Active Tourer, 2 serisi GranTourer, yeni BMW X1, yeni BMW X2. Bunların dışında gelecek olan 2019 1 serisi de UKL (önden çeker) platformunda yükselecek.

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Eğer 1 Sedan Arkadan itiyor olsaydı ve 1.18i gibi bir fiyata satilsaydi efsane olurdu. Lakin bu hali beni cezbetmiyor Önden çeker bmw mi olur arkadaş

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım