HABER BMW 1 Serisi, sedan gövde ile Avrupa'ya mı geliyor?

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Arkası g*tüm metrekare! Sedanı gelse neee, gelmese ne?

Sidik yarışında "bende varım" demek için üretim yapıyorlar. Oldu olacak 118Li yapsınlarda dizler sığsın bari..

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,079
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Biliyorum ama gereksiz işler yapıyorlar artık. Hayır birde Çinlilerin boyu 1.50, bu long sevdası nedir onu da anlamadım..
Yıllardır benim de merak ettiğim soru. Adam 1 serisine binse ortamala Türk insanının 7de hissettiği gibi hissedecek daha sedan polo ve long araba derdindeler. Zaten yeriniz dar binsenize ufak arabaya

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
Arkası g*tüm metrekare! Sedanı gelse neee, gelmese ne?

Sidik yarışında "bende varım" demek için üretim yapıyorlar. Oldu olacak 118Li yapsınlarda dizler sığsın bari..
C sedan kucukken, B sedan bile uretiliyor bazi modellerde, bence B-C hatchback ile guzel, sedanlik bir boyutu yok arabanin zorlamamak lazim

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Bence bmw hb kasa araba yapmayı bırakıp tamamını sedan yapsın zaten.

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
kis koşullarında arkadan itisin ideal olmadıgı su götürmez bir gercek, videodaki teori pratikte de cok farkli degil bence, Agir kis kosullari dedigimizde hep subaru geliyor aklima, ne zaman niyetlensem satis temsilcilerinin tavrından dolayı vazgeçtim.
nitekim amerikanin soguk eyaletlerinde de kisin yollarda mustang camaro goremiyoruz, tek fark oradaki insanlarin garajda kis boyu bekletip yazın binmek icin sakladıkları ekstra bir araca ayıracak bütçeleri var. Bizim gibi tek arac olsun hem kis, hem yaz, hem sehir ici hem performans, hem vergi diye dusunen ve bu mantikta arac arayan kisilerin isi zor, biraz paraya kiyana 4 mevsim tek arac gidebilecek golf R gibi hem awd hem sehir ici yormayacak hem genc isi hem aileye gider 4 kapi secenekler var ama Turkiyede otv sagolsun onu da sattirmiyorlar, aldirmiyorlar.
3.20d xdrive Bence asıl ideal olan. Golf R biraz uçuk kaçıyor sanki lakin tabi güzel olur

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım