HABER Türkiye fiyatı açıklandı; Karşınızda Yeni Toyota Corolla

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Bence civic’in dizel-otomatik kombinasyonu daha iyi corolladan.
His olarak daha iyidir katılıyorum lakin ülkemizde Civic alacak olsam atmosferik lpg alırım 30.000 cebimde kalır şuan dizeli gerekli görmüyorum eskiden farkın 15.000 olduğu dönemler neyse de şimdi dizel fazla pahalı ve kendini amorti etmesi zor bir hal aldı

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
His olarak daha iyidir katılıyorum lakin ülkemizde Civic alacak olsam atmosferik lpg alırım 30.000 cebimde kalır şuan dizeli gerekli görmüyorum eskiden farkın 15.000 olduğu dönemler neyse de şimdi dizel fazla pahalı ve kendini amorti etmesi zor bir hal aldı
Serviste civic için lpg ye 7000 lira istiyolar, lpg parasını ne kadar sürede amorti ediyoruz?

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Yurtdışı incelemelerinde hatchbacklerde arka kapıların üstünde bardak tutacaklarını keşke sedanlara da koysalarmış. Fark olarak o dikkatimi çekti. 5 kişilik yolculuklarda rahatlık olurdu veyhaut sağ arkada oturan bir sağlak- sol arkada oturan solak için daha bir kolaylık katarmış. Yani hem kapılarda hem kol dayama da olsa çok daha fonksiyonel olurmuş. Hem ekstradan eşya gözü görevi

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Yurtdışı incelemelerinde hatchbacklerde arka kapıların üstünde bardak tutacaklarını keşke sedanlara da koysalarmış. Fark olarak o dikkatimi çekti. 5 kişilik yolculuklarda rahatlık olurdu veyhaut sağ arkada oturan bir sağlak- sol arkada oturan solak için daha bir kolaylık katarmış. Yani hem kapılarda hem kol dayama da olsa çok daha fonksiyonel olurmuş. Hem ekstradan eşya gözü görevi
O konuda eksik evet Aslında Camry ler her konuda Toyota nın ustalık eseri keşke 1.6 motor ile Ülkemize özel gelse herhalde D segmentinde Passat i tahttan edebilme ihtimali olan tek araç olurdu

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
Tasarımı hem olmuş gibi hem olmamış gibi, ne düşüneceğimi bilemedim. Düz arkadan ve düz önden harika gözüküyor, Lexus tasarımcılarını gasp etmişler sanırım ama yan profilden çözemediğim bir orantısızlık var. Canlı görmek lazım bir de. Yine de bu paralar çok yüksek. Evi mi satalım napalım?

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Kiyas yapilacak bir durum yok cunku Toyota’nin dizel motoru yok.
Ayrica zf 9hp cok cok iyi bir sanziman degil, cesitli kronik sorunlari olan Bmw’nin bile yakin donemde kullanmaktan vazgectigi bir uniteden bahsediyoruz. Bu bahsettigim kronik sorunlarin arasinda aracin seyir halinde kendi kendini bosa almasi, park halinde park modundayken bosa almasi gibi problemler mevcut.
Hadi ya ? ZF 8 ileri o kadar iyi şanzıman ki 9ileri olağanüstüdür diye düşünmüştüm ondan dolayı civic dizel satar diye düşündüm ama demek öyle değilmiş.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Kiyas yapilacak bir durum yok cunku Toyota’nin dizel motoru yok.
Ayrica zf 9hp cok cok iyi bir sanziman degil, cesitli kronik sorunlari olan Bmw’nin bile yakin donemde kullanmaktan vazgectigi bir uniteden bahsediyoruz. Bu bahsettigim kronik sorunlarin arasinda aracin seyir halinde kendi kendini bosa almasi, park halinde park modundayken bosa almasi gibi problemler mevcut.
Zaten dizeli olmadığını biliyorum hybrid ile kıyaslıyorum ben gidip corollaya o kadar para vermektense dizel oto civic alırım,civic çok daha iyi araba ve hybrid daha yeni ülkemize geldi ve dizelciyim ondandır.

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Sa

Ekli dosyalar

• 3E223F3E-6367-4B09-AC23-23A0EB5EDAC6.jpeg
    3E223F3E-6367-4B09-AC23-23A0EB5EDAC6.jpeg
    23.7 KB · Görüntüleme: 74

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
132 hp 160nm tork. Torkunu, 4400-6550 devir arasında tamamını veriyor. Katalog verisi 0-100 ü 9,7 sn.
Bu hybrit motorla benzinli motorun toplam güç çıkışları mı yoksa sadece benzinli motorun gücü mü ? Benzinli motorun 92 beygir 140nm tork olduğunu duydum bir yerden de,umarım yanlıştır demiştim.1.8 motora 92 hp umarım değildir,yıl 2019 iken..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım