HABER Benzin ve motorine büyük zam!

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
lpg'li araç sahipleri be like :D
ay-keyfi.jpg
Lafım size değil yanlış anlamayın ama araba kullanmayan bazı insanların hakikaten zaten kafam rahat arabam yok diye düşünüyor ama yakıt fiyatlarındaki artış A'dan Z'ye her şeyi etkiliyor.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Lafım size değil yanlış anlamayın ama araba kullanmayan bazı insanların hakikaten zaten kafam rahat arabam yok diye düşünüyor ama yakıt fiyatlarındaki artış A'dan Z'ye her şeyi etkiliyor.
dostum yanlış anlayacak bir şey yok bende memnun değilim bundan daha düne kadar benim arabada lpg yoktu son zamlardan sonra lpg taktırdım ben. yazacak çizecek çok şey var ama forum kuralları gereği rahat rahat yazamıyor insan.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu arada siyaset olarak algılanmasın da bu her sıkışıldığında başvurulan gezi olaylarının alevlenmesine sebep olan gece emniyetin ilk müdahalesine emri veren vali ve emniyet müdürü malum cemaat örgütlenmesinden görevden alındı ve tutuklandı.
Türkçe meali gezi eylemlerinde ortalığı karıştıranlarda fetocu çıktı. Rus uçağını vuranda fetocu çıktı. Ama hep halk suçlu hep muhalif olan kimse osuçlu.

Not: akepesi cehepesi mehepesi hedepesi bilmemnesi umrumda değil, mantık sadece.

Son düzenleme:

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Akaryakıta gelen zam vergi değil kur farkından kaynaklanıyor, paramızın sürekli değer kaybetmesi de üreten değil sürekli tüketen bir toplum olmamızdan kaynaklanıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Akaryakıta gelen zam vergi değil kur farkından kaynaklanıyor, paramızın sürekli değer kaybetmesi de üreten değil sürekli tüketen bir toplum olmamızdan kaynaklanıyor.

Petrol fiyatı yarıya indiğinde 3'er 5'er inen fiyatlar şimdi 10'ar 10'ar çıkıyor. Kusura bakmasınlar da bu sadece kur farkı falan değil. Şu görsel her şeyi özetliyor zaten.
20161123163709_benzin-fiyati-icerisindeki-vergi-yuku.jpg

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda

Bunu özel üretim 428i'ye binen birinin iPhone telefonundan yazmış olması bana bu ay ironi olarak yetti. Sağol bimmer kardeş.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
beyler gene zam geldı . yeterı kadar düzleştirmemişler galiba ( kağıdı )

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Bunu özel üretim 428i'ye binen birinin iPhone telefonundan yazmış olması bana bu ay ironi olarak yetti. Sağol bimmer kardeş.

Ülke dışına çıkardığım dövizden çok daha fazlasını ülke içine sokuyorum, o yüzden ironi değil kardeşim, rahat olabilirsin.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Ben emekli öğretmen çocuğuyum. Hani nerde tatil yapsam diye düşünen elin yabancı emeklisi değil, çocuğumu nasıl okutabilirim diye düşünüp ek işte çalışan Türk emeklisinin. Atalarımız gibi biz de her sıkıntıyı çeker her ağırlığı omuzlarız vatanımız için. Vatanımız için diyorum, güvenemeyip inanamadığımız insanlar için ne ben fedakarlık gösteririm ne de bir başkası. İnsanlardan kastım anlaşılmıştır umarım, bütün bu başlık altında yazılan sitemlerin sebebi de budur kanımca.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım