ETS 2 konvoy

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
baktım eski modlardan kalan 9-10 tane boş yazısı var hazır scania lar varken yapıştırdım şöförleri eski ivecolardan nefret ediyorum gitmiyor deli ediyordu beni şöförüme bile vermem o kadar nefret ediyorum
Benim favorimdir iveco. Ets2 forumunda ivecocu toprak diye bilirlerdi :D

• Wow
Tepkiler: muhammed37

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Türkiye'nin devamını göremeyince üzülüyor insan. Keşke Tekirdağ, İstanbul, Gebze, Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir şeklinde Ege'nin de bir kısmını alarak ilk haritayı yapsalardı. Ama ne diyelim ileride inşaallah.
tekirdağ çanakkale izmir de olsa güzel aslında ama bunada şükür

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@Cenk abi Ford Fmax moduyla console ile ışınlandığımda şehir yüklenmiyor donuyor sende de aynı problem var mı?
Herhangi bir sorun yaşamadım ben. Modu steam atölye'ye yüklediler. Orada güncellenmiş son versiyonu var. Ara ara da güncelleme alıyor. Mod dosyasında ki modu silip atölyeden abone olup indirirsen daha sağlıklı olabilir.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Herhangi bir sorun yaşamadım ben. Modu steam atölye'ye yüklediler. Orada güncellenmiş son versiyonu var. Ara ara da güncelleme alıyor. Mod dosyasında ki modu silip atölyeden abone olup indirirsen daha sağlıklı olabilir.
Mod yöneticisinden çıkarıp tekrar koydum şuanlik sıkıntı yok yol bilgisayarı olceklemeyi arttırdığım halde nerdeyse hiç okunmuyor ve frenleride çok sert yapmışlar neysek onun çözümü var genel olarak başarılı bir mod olmuş

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Mod yöneticisinden çıkarıp tekrar koydum şuanlik sıkıntı yok yol bilgisayarı olceklemeyi arttırdığım halde nerdeyse hiç okunmuyor ve frenleride çok sert yapmışlar neysek onun çözümü var genel olarak başarılı bir mod olmuş
Yol bilgisayarı sıkıntısı herkeste mevcut. Oldukça yüksek çözünürlüklü yapılmış bir yol bilgisayarı bu. O sebeple ciddi iyi makineler varsa ancak onlarda bir nebze iyi oluyor.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Şu anda multiplayerda en çok yoğunluk hep Calais-Duisburg güzergahında.

Tekirdağ-İstanbul bölgeleri gelince baya iyi olacaktır diye düşünüyorum. Calais Duisburg yine yabancılar tarafından kalabalığını koruyacak ama oradaki Türklerin çoğunluğu Trakya bölgesine gelirse hem biraz oranın yoğunluğu azalır hem de C-D yolu dışında oyunda yoğun olan bir bölge daha oluşmuş olur.

Bakalım kaç para diyecekler.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1.36 güncellemesi tamamlandı. Artık betada değil. 2 gün sonra da black sea haritası satışa çıkacak zaten. Ama şu lanet promods'u nereden denediysem ne 1.36 güncellemesini ne de black sea haritasını gözüm görmüyor. Promods'u 1.36'ya uyumlu hale getirene kadar 1.35'te kalmaya devam ederim. Black sea'yi satın alırım ama aktif etmem. Promods ciddi anlamda hastalık gibi. Oyunun ana haritasından gram zevk almıyorum artık.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
1.36 güncellemesi tamamlandı. Artık betada değil. 2 gün sonra da black sea haritası satışa çıkacak zaten. Ama şu lanet promods'u nereden denediysem ne 1.36 güncellemesini ne de black sea haritasını gözüm görmüyor. Promods'u 1.36'ya uyumlu hale getirene kadar 1.35'te kalmaya devam ederim. Black sea'yi satın alırım ama aktif etmem. Promods ciddi anlamda hastalık gibi. Oyunun ana haritasından gram zevk almıyorum artık.

Promods dediğin tam olarak ne oluyor Cenk hocam ?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım