ciftvanoss

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2019
116
75
635
zonguldak
Marka
BMW
Bunu alırım.

Yerli otomobil olmayınca vay efendim niye yok, otomobil yapıyorlar buna mı para vereceğim diyorsunuz. Sadece sizin için demiyorum sizin gibi düşünen çok kişi var. Ama bu zihniyetten uzaklaşın ve kendi insanlarınızla gurur duymayı öğrenin.
İlk başta elbet sıkıntılar olur ama bunlar aşılmayacak şeyler değil. Bu sıkıntıları biz düşünebiliyorsak, onlar da düşünebiliyordır. Ona göre uzun vadeli bir planları vardır elbet.
Haklısınız ben biraz fazla acımasızım ama bu aracı tasarlayan İtalyan pininfarina ile gurur duyuyorum.

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Umarım çıkar gözetmeksizin üretim yapılıp halkın faydasına olur. Hiç olmadığı kadar umudumuzu var bence.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Araç prototipleri açıklandı ilk aklıma gelenler:

• Sedan şaşırttı, keşke içini de görebilseydik.Tesla ile benzer kapı açma kolu hoş duruyor, tasarım genel olarak hoş.Keşke yağmur yaş dinlemeyip 5-10 km sürselerdi, hatta içinde aktif bir motorunun olamama ihtimali beni üzdü açıkcası.Ama bu bir prototip neticede kapısı dahi açılmayan sadece sanal ortamda hazırlanan prototipler mevcut.Karamsar değilim ama kullanılmadığı için hafif bir hayal kırıklığı oldu diyebilirim ilk aşamada
    Genel manada düşünüldüğünde ise şu Saab krizinden sonra bu büyük bir adım desteklenmesi gerekiyor.
    Ntv de de saffet üçüncü konuşuyor, araç hakkında olumlu konuşmaya çalıştığı her halinden belli ön panjuru mesela savunma gereği hissetti.Ben olsam ben de savunurdum herhalde
    yerince elimize bir şey geçmiyor, anlık primden başka, belki savununca güzel bir şeyler olur.

Bir diğer görüşüm ise 5 ayrı model olacağından bahsedildi muhtemelen bunlar en lüksü olacak, halkın asıl kullanacakları umarım bu konseptlerden fark olmaz.
  • Kolay gelsin diyelim şimdiden.(Edit:Test edildi, görüldü çalışıyor yürüyor, panjur da test edilen modelde yok şu an rahatladım. :) )

Son düzenleme:

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Araç prototipleri açıklandı ilk aklıma gelenler:

• Sedan şaşırttı, keşke içini de görebilseydik.Tesla ile benzer kapı açma kolu hoş duruyor, tasarım genel olarak hoş.Keşke yağmur yaş dinlemeyip 5-10 km sürselerdi, hatta içinde aktif bir motorunun olamama ihtimali beni üzdü açıkcası.Ama bu bir prototip neticede kapısı dahi açılmayan sadece sanal ortamda hazırlanan prototipler mevcut.Karamsar değilim ama kullanılmadığı için hafif bir hayal kırıklığı oldu diyebilirim ilk aşamada
    Genel manada düşünüldüğünde ise şu Saab krizinden sonra bu büyük bir adım desteklenmesi gerekiyor.
    Ntv de de saffet üçüncü konuşuyor, araç hakkında olumlu konuşmaya çalıştığı her halinden belli ön panjuru mesela savunma gereği hissetti.Ben olsam ben de savunurdum herhalde
    yerince elimize bir şey geçmiyor, anlık primden başka, belki savununca güzel bir şeyler olur.

Bir diğer görüşüm ise 5 ayrı model olacağından bahsedildi muhtemelen bunlar en lüksü olacak, halkın asıl kullanacakları umarım bu konseptlerden fark olmaz.
    Kolay gelsin diyelim şimdiden.
Bende test sürüşüne çıkılmadığı için üzülmüştüm ama sonradan bir tur atıldı yeşil renkli olanıyla.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım