Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile yerli otomobil fabrikasının nereye kurulacağı belli oldu. Bursa’da kurulacak fabrika ve yatırıma ilişkin detaylar haberimizde!
Yerli otomobil, devlet desteği ile Bursa’da üretilecek!
27 Aralık tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan 1945 sayılı Cumhurbaşkanı Kararnamesi, yerli otomobil projesi ile ilgili üretim detaylarını netleştirdi. Kararname’ye göre Türkiye’nin Otomobili, yatırım yeri tahsisi ile Bursa’da üretilecek. Kurulacak fabrikada 300’ü nitelikli olmak üzere toplam 4.623 çalışan istihdam edilecek. Ayrıca kararnameye göre aynı tarihe kadar 5 farklı model için yıllık 175.000 adet üretim planlanıyor.

22...

Okumaya devam et...

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
Yerli otomobil muhabbetinin haricinde bir serzenişim: Türkiye'nin faunası en güzel olan şehirlerinden biri nasıl olurda bu denli sanayi şehrine dönüştürülmesine göz yumulur.

U

umut

Ziyaretçi
yerli otomobilimizin fabrikası kurulmalı elbet ancak peugeot araçları da bu ülkede çok seviliyor onun da fabrikası kurulmalı bence

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Farklı sanayi alanlarında hizmet veren 500 tane şirketin 371'i sadece 11 ilde toplanmış vaziyette. Geriye kalan şirketler de birer ikişer farklı illere yayılmış. Pek tabi toplanan bu 11 ilden biri de Bursa. Otomobil fabrikasının niye oraya kurulduğunu az çok anlayabiliyorum. Hatta hak verebiliyorum da. Fakat arkadaş 81 ilin olduğu bir ülkede büyük sanayi kuruluşlarının neredeyse tamamını 10-12 tane ile sığdırmışlar. Geriye kalan taş mı yesin ? Sonra batı çok göç alıyor, İstanbul'un nüfusu katlanılmaz hal alıyor, Kocaeli - İstanbul neredeyse birleşti v.s diye bir ton serzeniş. Bu ülkeyi anlamak cidden zor.

Y

yunus

Ziyaretçi
biri peugeot fabrikasının kurulmasını istemiş bende katılıyorum yaa peugeot fabrikası da olsa fena olmaz bence

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
biri peugeot fabrikasının kurulmasını istemiş bende katılıyorum yaa peugeot fabrikası da olsa fena olmaz bence

sizinle aynı görüşteyim, numaranızı konumunuzu atabilir misiniz bi görüş birliği yapalım, bu birlikteliğe hazır ve nazırım

Tepkiler: Akın ve Toprak
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım