Highvoltage

Asfalt Kurutucu
5 Kas 2016
1
1
545
34
Istanbul
2001 corsa 1.4 otomatik comfort kullanicisiyim bende. Direksiyon kutusu malum, kronik sorun. Yaptirsanizda max 1 yil kadar (ist.) dayaniyor ancak.
Diger parcalar konusunda oldukca dayanikli ve basarili uretim yilina gore.
Onun haricinde Lpg olmasi nedeniyle tuketim Istanbul ici 16-17 kurus civarinda.
Direksiyon kutusu ve biraz sert suspansiyonlar sizin icin problem degil ise tavsiye ederim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Maşallah diyorum... 15 yıllık araba için fena değil. :)
upload_2016-11-30_22-50-47.png

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
masallah valla hocam bu arada gunes yanıkları ıcın plastı dıp onerebılırım elımde benım kuzu ıcın gun metal almıstım jantlara. renk skalası cok genıs ve fıyat baya uygun. işinizi gorebılır belkı yanıklar ıcın sımdı aklıma geldı.
Hocam teşekkürler tavsiye için. Plastidip için çok araştırma yaptım. Bu forumun eski halinde de bayağı bir baş ağrıttım. Vardığım sonuç: Tavana dayanmaz. Bizim burada araba için bu yıl kapalı garaj yapamadık, yetişmedi. Bahçede açıkta duruyor. Araba yıkanır yıkanmaz daha kurumadan böcekler pisliyor. Kuşlar filan zaten bahçeli ağaçlı yerde kaçınılmaz. Bir de hemen her yıl ceviz büyüklüğünde dolu yağıyor. Bu yılkinde berberde olduğum için camdan canlı izledim, koltuktan kalkıp arabayı kaçıramadım. O da kaportaya bayağı hasar verdi. Şu anda arabayı yıkayayım dedim mi benzincide tazyikli su tutup geçiyorum. =) Plastidip bu dış etkenlerin hiçbirisine dayanacak kadar sağlam değil. Kolayca soyuluyor, malzemeyi de gösterdiler. Hak verdim. Ya kaliteli folyo yaptır diyorlar, ya da boyat. Ben sıra kaportaya gelirse boyatmayı düşünüyorum. Satıcı değil, biniciyim sonuçta :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Az önce internette denk geldim. Youtube'tan kaldırıldıktan sonra ilk kez izledim. :) 10:30 'da sağdaki araba. Passat'ta sesli komut çalışılırken ben İstanbul'daki radyo çeşitliliğine şükrediyordum. =)
Bu da böyle bir anımdır. :)

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Evet arkadaşlar bugün eski lastiklerden kurtuldum. Kendilerini bahçede saksı olarak değerlendireceğiz. :) 4 mevsim lastikleriyle ipek gibi oldu. Özlemişim bu halini =)
upload_2016-12-16_15-46-45.png

Bir de cep telefonu tutacağı aldım. Altındaki yapışkan kimyasal değil, tekrar kullanılabilir silikon. Arabanın kaloriferiyle ısıtıp yapıştırabildim. Enteresan bir yere yerleştirdim ama en kullanışlı bulduğum yer burasıydı. Orta konsolda monte edebileceğim en yakın yer ön yolcunun önüydü :) Navigasyon ve handsfree ihtiyaçlarım olduğunda telefon tek elle rahatça tutturulabiliyor. Normalde zaten devir saatini kullanmam, bir sorun sezmedikçe bakmam. Hızı da navigasyondan takip edebiliyorum. Fotoğraf aldatıcı duruyor, aslında yakıt ve hararet göstergelerini görebiliyorum. Telefonu çok ağır olup havalandırma ızgaraları ve cam vakumlarına güvenmeyen arkadaşlara tavsiye ederim.
upload_2016-12-16_15-52-0.png

upload_2016-12-16_15-51-11.png

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Zenfone 2 corsaya ne de güzel gitmiş bi corsa alasım geldi ki sorma :D :D zaten denizlideki corsaları kovalamaya başladım :D

Yeni lastiklerinle Kazasız belasız sürüşler hocam :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Zenfone 2 corsaya ne de güzel gitmiş bi corsa alasım geldi ki sorma :D :D zaten denizlideki corsaları kovalamaya başladım :D

Yeni lastiklerinle Kazasız belasız sürüşler hocam :D
Teşekkür ederim. Ben de arabamı o günkü çorabımla renk uyumuna tav olup almıştım. :D Asus ile iyi gidiyor, tavsiye ederim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
valla bundan 5 6 sene önce zonguldakta bi arkadaşımınkine binmiştim 1,4 twinporttu sanırım kırmızı bi de, lakabı tavşandı inanılmaz seriydi bayıldım arabaya zonguldak'ın bayırlı yollarında fıtı fıtı gidiyodu. Önümüzdeki ay için araştırmalarımı sıklaştırmış haldeyim iş konusunda bi aksilik olmazsa eğer ve kafama göre bulabilirsem corsa düşünüyorum. 5 kapılı alacağım ama 1.2 1.4 kararsızım krediyle alacağım zaten ama denizlide 1.4 fiyatları şu an ki satıştakilere göre 24 25 civarında o da beni bi tık zorlayabilir gibi. 1.2 alsam pişman olur muyum diye de düşünüyorum. İzmire falan gidebilsem daha uygun fiyatlarda var ama işten izin alıp hafta içi gidip bakabilme imkanımda yok gibi... Nasıl yapacağım bakalım önce işin kesinleşmesini bekliyorum

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
@alfhonso hocam manuelini kullanmadım bizde sıfır aldığımız 1.2 easytronic var kullanımı rahat ama pek gitmiyor 1.4 manuellerin sleeper olduğunu söylüyorlar çok atikmiş

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
valla bundan 5 6 sene önce zonguldakta bi arkadaşımınkine binmiştim 1,4 twinporttu sanırım kırmızı bi de, lakabı tavşandı inanılmaz seriydi bayıldım arabaya zonguldak'ın bayırlı yollarında fıtı fıtı gidiyodu. Önümüzdeki ay için araştırmalarımı sıklaştırmış haldeyim iş konusunda bi aksilik olmazsa eğer ve kafama göre bulabilirsem corsa düşünüyorum. 5 kapılı alacağım ama 1.2 1.4 kararsızım krediyle alacağım zaten ama denizlide 1.4 fiyatları şu an ki satıştakilere göre 24 25 civarında o da beni bi tık zorlayabilir gibi. 1.2 alsam pişman olur muyum diye de düşünüyorum. İzmire falan gidebilsem daha uygun fiyatlarda var ama işten izin alıp hafta içi gidip bakabilme imkanımda yok gibi... Nasıl yapacağım bakalım önce işin kesinleşmesini bekliyorum
Dur bakalim sen bi benim kovaladigim bir arac var olursa haberleselim :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Tamamdır önümüzdeki aya buralarda olursa paslaşalım hocam :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sen Denizlili misin? Ben 6 yil kaldim Denizli'de. Hatta iki hafta oncede bir hafta boyunca Denizli'deydim :) Cevrem genistir Denizli'de, seviyorum orayi.
Bi daha gelmen halinde beklerim hocam Denizli Can'dır, :)) Denizliliyim aynen 8 sene zonguldaktaydım ben de geçen yaz geldim

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
knk bnce era al

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım