Akaryakıt Fiyatları

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,644
2,894
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hayırlı olsun
Screenshot_2020-12-14-17-52-08-460_com.discord.jpg

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
bir önceki zam geldiğinde dolar 7.84 müş. şimdi 7.40 a düşmüş ama akaryakıta zam geliyor.
Amaç bu eşel sistemini olabildiğince şişirmek bence. Sonra indirim gelse bile eşelden düştü deyip yansıtmayacaklar pompaya. Bundan sonra ya aynı kalır ya da zam gelir düşeceğini hiç sanmıyorum.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,683
2
9,599
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Pozantı da 60 Krş - 1TL arası oynar mazot :D Mazotculara duyrulur :D Yeni scania-volvo ıvır zıvır nereden alıyorsa sizde çökün oradan alın :D

hilmiugur

Profesör
19 Eki 2016
202
409
1,535
Marka
Hyundai
Bu akaryakıt dolar bazlı değil mi? En son zamdan sonra dolar 1 liraya yakın düştü belki daha fazla. Neden hiç düşüş olmadı.

fnalkan

Profesör
19 Nis 2019
55
112
1,060
36
KADIKÖY
Marka
Citroen
Bu akaryakıt dolar bazlı değil mi? En son zamdan sonra dolar 1 liraya yakın düştü belki daha fazla. Neden hiç düşüş olmadı.
Döviz gerilese bile önceden gelen zamlardan bize yansıtılmayan kısmı var,adını unuttum ama bir kelime ile ifade ediliyordu o kısmı. Döviz geri çekilince önce bize yansıtılmayanlardan düşülüyor ki sağolsun bizi düşündükleri için yansıtmadıkları kısmın erimesini bekliyoruz.Sonra anca geliyor ekrana yansıtılan rakamdan düşülmeye.

8 TL olmasın diye dua etmeye başladım.O denli umutlarım tükenmiş vaziyette.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım