HABER Benzine yılbaşı zammı geldi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
zenginlik göstergesi olarak ayfon. ONLY IN TURKEY. hiç unutmuyorum birilerinin reisi birgün tv'de çıkmıştı "neyiniz eksik?" demişti. zannedersin rıskımı o veriyor:D ulan çalıştım da kazandım. senin gram katkın yok aksi gibi bindiğin uçaklarda arabalarda herşeyinde payım var,payımız var. maaşında payımız var. zırtapoz ya

cihatemre

Profesör
20 Ara 2016
226
63
1,035
zenginlik göstergesi olarak ayfon. ONLY IN TURKEY. hiç unutmuyorum birilerinin reisi birgün tv'de çıkmıştı "neyiniz eksik?" demişti. zannedersin rıskımı o veriyor:D ulan çalıştım da kazandım. senin gram katkın yok aksi gibi bindiğin uçaklarda arabalarda herşeyinde payım var,payımız var. maaşında payımız var. zırtapoz ya

Devleti zengin olmayanin kendide zengin olmaz gini endexi diye bise var bunlari avamla tartismam

cihatemre

Profesör
20 Ara 2016
226
63
1,035
onu söyleyen adamın mesajının altındaki
"tapatalk kullanarak iphone aracılığı ile gönderildi" yazması....

Mubarek ben onu devleti elestirenler icin dedim yani iphoneye verecek parasi var ama yumurtaya kirin kirin ediyor turkce anlamak cok onemli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Mubarek ben onu devleti elestirenler icin dedim yani iphoneye verecek parasi var ama yumurtaya kirin kirin ediyor turkce anlamak cok onemli

Mübarek yumurtaya kırın kırın ettim ayfonum yok.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
aynen ayfona verecek param var ama gelecek saçma zamlara karşı sesimi çıkarmayacağım...okey...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Klavyem musait degil lord falan degilim ama bazi seyleri konusmak icin kultur seviyelerinin yakin olmasi lazim

sen buralarda harcanıyorsun oxford harward forumlarına falan gitsene, klavyen oralara uygun hem.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Klavyem musait degil lord falan degilim ama bazi seyleri konusmak icin kultur seviyelerinin yakin olmasi lazim

haklısın seni muhatap almamak gerekli. elindeki klavye "de" yi ayrı yazabilir. "birşey" de yazabilir ama tabi kullanacak yetenek gerekli.

cihatemre

Profesör
20 Ara 2016
226
63
1,035
Yine kisir dongu icerisindeyiz tam turk halkinin aynasi herkesin derdi bana laf sokmak kimse ne demek istedigimi anlamiyor kimse enerji guvenligi zaafindan bahsetmiyor

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
beyler
ayfona verecek param var
ama geçen hafta 10tl'ye aldığım yumurtayı bu hafta 22tl'ye almamı asla sorgulamam
para lazım herkese....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım