HABER Volkswagen Grubu yeni Golf, Leon ve Octavia modellerini tanıttı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bende bir Golf hayranıyım ve çok seviyorum. Fakat yanlış bir fiyatlama stratejisi ile gekirse ne kadar iyi olursa olsun fiyat konusunda sağlam bir eksi alacaktır buda lider olmasını engelleyebilir.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
hocam bunu siz de biliyorsunuz ki aslında golf ün fiyatlandırması da çok abes değil. 105 bine astra alacak adam var da sanki 110 bine golf ün derdindeler. geriye kalan fiyatlandırmada da bir abeslik yok zaten
Her ne olursa olsun Astra 105 olduğunda ağzına kadar dolu oluyor neredeyse ama Golf o kadar dolu olamıyor. Birde şimdi makyaj ile hem teknolojik şeyler gelecek hem maaliyet artacak yani umarım fiyat aynı seviyede kalır ve donanımı artar. Eğer donanımı artarsa şu anki fiyatın zaten abes olmaz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yeni motor,yeni ghost göstergeler, multimedia,farlar ve fazlası da olduğuna eminim, gayet yerinde ve makyaj operasyonu için fazla bile. Rakiplerine yine nal toplatacak. Fordçular golf başlığında mondeo konuşmaya, suzuki başlığında dsg muhabbeti yapmaya devam etsin. Vw modelleri ve teknolojileri olmasa otomobiller hakkında konuşamayacaklar.
Senin durumun daha acı verici çünkü vag modelleri olmasa hiç otomobil konuşamayacaksın. Keza biz ford'dan da vw'den de bmw'den de citroen'den de.. yeteri kadar değerlendirme yapıp konuşuyoruz. Ben daha senin vag grubu dışında hiç bir araca dair bir bilgi birikimin olduğuna şahit olmadım yaptığın yorumlardan. Başkalarına laf atmadan evvel kendi bilgi dağarcığını sorgulasan senin için daha yerinde olur. Zira fazlasıyla komik oluyorsun hocam.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Yaw he he... Ben "arabacı" değilim,işim gücüm var,ilgimi çeken konu ve zamanım olursa yazarım olmazsa yazmam. burası da bilgi yarışması vs değil,sana veya pampalarına birşey kanıtlama zorunluluğum da yok. Sen bana laf yetiştirene kadar açıp yazdıklarınıza bak, komiklik dağının zirvesindesin(iz). İşiniz gücünüz vw modellerini boklayıp cevap verene "fanboy" damgasını yapıştırmak.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Her ne olursa olsun Astra 105 olduğunda ağzına kadar dolu oluyor neredeyse ama Golf o kadar dolu olamıyor. Birde şimdi makyaj ile hem teknolojik şeyler gelecek hem maaliyet artacak yani umarım fiyat aynı seviyede kalır ve donanımı artar. Eğer donanımı artarsa şu anki fiyatın zaten abes olmaz.
Almanyadaki araba için konuşursak evet highline pakete güzel donanımlar gelmiş ama buna bağlı olarak fiyatı da zaten artmış aklıma 3 şey geliyor Türkiye ye eksik donanımla gelecek ve fiyatı çok etkilenmeyecek,Doğuş kazancını düşürecek aynı arabada ya da bildiğim kadarıyla golf 7.5 artık almanya yerine cezayir de üretilecek yani zaten maliyeti düşmüş olacak buna bağlı olarakta fiyatı da çok etkilenmeyecek.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Almanyadaki araba için konuşursak evet highline pakete güzel donanımlar gelmiş ama buna bağlı olarak fiyatı da zaten artmış aklıma 3 şey geliyor Türkiye ye eksik donanımla gelecek ve fiyatı çok etkilenmeyecek,Doğuş kazancını düşürecek aynı arabada ya da bildiğim kadarıyla golf 7.5 artık almanya yerine cezayir de üretilecek yani zaten maliyeti düşmüş olacak buna bağlı olarakta fiyatı da çok etkilenmeyecek.
İki yerde üretilecek sırf cezayir değil.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yaw he he... Ben "arabacı" değilim,işim gücüm var,ilgimi çeken konu ve zamanım olursa yazarım olmazsa yazmam. burası da bilgi yarışması vs değil,sana veya pampalarına birşey kanıtlama zorunluluğum da yok. Sen bana laf yetiştirene kadar açıp yazdıklarınıza bak, komiklik dağının zirvesindesin(iz). İşiniz gücünüz vw modellerini boklayıp cevap verene "fanboy" damgasını yapıştırmak.
Yazdığım tüm yorumlar arasında 1 tane vw fanboy'u diye kalbini kırdığım, arabasına çamur attığım, kötü-berbat dediğim tek bir yorum göster herkesten özür dileyip bir daha bu foruma hiç bir isim ve nick ile giriş yapmayacağıma söz veriyorum. Ama gösteremezsin. Hayatım boyunca sen ve senin gibi yorum yapan insanlardan olmamak için kendimi ahlaken eğitmek için uğraştım. Sen özgüveni o kadar düşük bir insansın ki yaptığımız yorumlara cevap olarak alıntı yapmak yerine ortaya sallıyorsun. Biz buna tabiri caizse sosyal platforum üzerinde arkadan konuşmak diyoruz. Oysa ben senin yorumunu alıntı yapıp sana direkt cevap verdim. Birine bir şey diyeceğim zaman ortaya konuşmam, direkt alıntı yaparım. Senden de aynı özgüveni beklerim. Bunca işin gücün arasında vaktini arabalar hakkında yorum yapmak yerine, insanlara laf söylemek için ayırıp harcayabiliyorsun. Bu özverini takdir ettim. Allah senin gibileri ıslah etsin inşaallah.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
vw otomobilleri ve tekn. olmasa otomobiller hakkında konusacak bi şeyimiz olmayfjkghsdkjfgsdf

yok-canim-daha-neler-mao-capsi.jpeg

OdaSpreyi

Taklacı Güvercin
16 Ocak 2017
5
24
295
Yeni motor,yeni ghost göstergeler, multimedia,farlar ve fazlası da olduğuna eminim, gayet yerinde ve makyaj operasyonu için fazla bile. Rakiplerine yine nal toplatacak. Fordçular golf başlığında mondeo konuşmaya, suzuki başlığında dsg muhabbeti yapmaya devam etsin. Vw modelleri ve teknolojileri olmasa otomobiller hakkında konuşamayacaklar.

Pıssss

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Yazdığım tüm yorumlar arasında 1 tane vw fanboy'u diye kalbini kırdığım, arabasına çamur attığım, kötü-berbat dediğim tek bir yorum göster herkesten özür dileyip bir daha bu foruma hiç bir isim ve nick ile giriş yapmayacağıma söz veriyorum. Ama gösteremezsin. Hayatım boyunca sen ve senin gibi yorum yapan insanlardan olmamak için kendimi ahlaken eğitmek için uğraştım. Sen özgüveni o kadar düşük bir insansın ki yaptığımız yorumlara cevap olarak alıntı yapmak yerine ortaya sallıyorsun. Biz buna tabiri caizse sosyal platforum üzerinde arkadan konuşmak diyoruz. Oysa ben senin yorumunu alıntı yapıp sana direkt cevap verdim. Birine bir şey diyeceğim zaman ortaya konuşmam, direkt alıntı yaparım. Senden de aynı özgüveni beklerim. Bunca işin gücün arasında vaktini arabalar hakkında yorum yapmak yerine, insanlara laf söylemek için ayırıp harcayabiliyorsun. Bu özverini takdir ettim. Allah senin gibileri ıslah etsin inşaallah.

Alıntı yapmak üstünden karakter tahlili yapman eksikti, tam sıvama olmuş. Doktora görünmeni tavsiye ederim.

Otomobil konusunda bilgi sahibi olmak başka, sektirmeden her vw konusunu ford'a çekmen veya vw kötülemen başka durum.

Önceki vag tartışmasında "adamı delirtme vag beyinli" diyen ergene özelden ağzının payını verdim, forumda atarlanan ergen özelde ezik ezik şikayet etti. Sizin durumunuz,özgüveniniz böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım