HABER Volkswagen Grubu yeni Golf, Leon ve Octavia modellerini tanıttı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Çok geçmiş olsun hocam. Allah kimseyi bu ülkede yetkili servislerin eline düşürmesin. Premium bile olsa aracın her türlü uğraştırıyorlar, mağdur ediyorlar, kazıklıyorlar. Kasko olayı Türkiye'de zaten tam bir facia. Açıkçası, Allah göstermesin çok büyük bir kaza olur, aracım perte falan çıkarsa yahut başka şekilde kullanılamaz hale gelirse en azından elim boş kalmasın diye yaptırdığım bir şey. Onun haricinde biz de pek faydasını görmedik. Sizin de satıp kurtulmanız iyi olmuş.
teşekkürler. kesinlikle öyle. sırf ya başıma bir facia gelirse diye yaptırıyorum. yoksa bir faydasını gördüm desem herhalde yalan olur.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Karter mevzusu geçmiş, hemen söyleyeyim bizim arabaları, Accentte plastik karter var, hatta birkaç yerinden yırtıldı. Octaviayı gözümle altını daha görmedim ama ilk aldığımızda tanıdık tamirciye götürdük orada tamirci baktı yağ değiştirirken, karteri metalmiş bunun demişti :) Yeni vw leri bilmiyorum.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Karter mevzusu geçmiş, hemen söyleyeyim bizim arabaları, Accentte plastik karter var, hatta birkaç yerinden yırtıldı. Octaviayı gözümle altını daha görmedim ama ilk aldığımızda tanıdık tamirciye götürdük orada tamirci baktı yağ değiştirirken, karteri metalmiş bunun demişti :) Yeni vw leri bilmiyorum.
eskiden metaldi. hatta b5 kasa passat'ta bir karter koruma var üstüne at adam öldürür. artık herkes bozdu be. premiumlar dahi bozduysa vw hyundai falan elbet bozacak,kaliteyi düşürecek. yine dertlendim...:(

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aracımın karteri plastik üretilmiş olsa, kesinlikle alttaki uyduruk korumalığı söker çelik veya sağlam alaşımlı bir alüminyum ile değişirdim. Citroen'i alırken bayağı bir dayanıklı, sert alt koruma aksesuarı vardı. O bayağı bayağı işe yaramıştı.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,350
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
g2GbRO.jpg

@maayyildiz sizde de böyle bir sorun var mı?Araç 24 binde 2015 model.Yolcu tarafında çok az var.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Başlık yeni(!) golften çok golf sorunları ve çözümlerine döndü güzel gidiyor :D
İyidir hocam iyidir. Yazılanları gören bir golf sahibi plastik kartere sahipse direkt gidip daha dayanıklı bir alt koruma için araştırmaya başlayabilir. Kullanıcılar için faydalı bilgi ve deneyim bunlar, her ne kadar başlık içeriği gereği uygun olmasa da :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Her marka için geçerli bu aslında yapacak bir şey yok :)
Bu forumda cok yok . Benim gordugum onca marka kullanan insan var 4c sinden 911 ine hicbiri gelip benim arabam en iyisi dememistir ki demeleri gerekir bana gore . Adam geliyor kiytirik 100 milyarlik arabaya en iyisi diyor bilmiyorki o araba yurtdisinda 30 milyar 5 para etmez .

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bu forumda cok yok . Benim gordugum onca marka kullanan insan var 4c sinden 911 ine hicbiri gelip benim arabam en iyisi dememistir ki demeleri gerekir bana gore . Adam geliyor kiytirik 100 milyarlik arabaya en iyisi diyor bilmiyorki o araba yurtdisinda 30 milyar 5 para etmez .
Aslında sorun verilen o para. Fazladan para verince bir şey kanıtlama hissi oluyor herhalde.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
aracı servise bırakmıştım malum kronik salınca burç sesi, aradılar karter yağ sızdırıyor dediler. İyide altını vurmadım sadece karlı havada kullandım dedim.

Valla çatlak var falan filan bi baktım ne göreyim karter plastik, şaka gibi plastik yawwwww. Kırılmaması mümkün değil bildiğin b.ktan plastik.
1500TL cik fiyat verdiler...
BMW de plastik kullanıyor çok saçma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım