HABER Volkswagen Grubu yeni Golf, Leon ve Octavia modellerini tanıttı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Renault ne kullanıyor acaba karteri
ben korktum biraz bu muhabbetten sonra:D:D
Biliyor musun? @motorsinann

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Plastik karterli araçların alt muhafazasını çelik yahut iyi alaşıma sahip alüminyum bir malzemeden alıp taktırmak şart oldu o zaman. Aracın altı, her an darbeye ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdite en açık bölge.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@motorsinann sinanım sen bilirsin, ben karteri gördüm aracımda ama hiç kontrol etmedim malzemesi nedir bilmiyorum. Ford ne kullanıyor ?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Mazda benzinlilerde alüminyum dizellerde sac kullanılıyor genelde abicim, genelde diyorum çünkü benim gördüklerim böyleydi hani ekstrem motorları nasıldır bilemiyorum, Japonlar alüminyum kullanıyor yav
Tesekkur ettim cok aydinladik valla sayende bende bi gidip konussam adamlarla iyi olcak galiba

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Ben saç kartere de pek güvenmem. Yetkiliyle bir konuşayım bakalım, adam gibi dayanıklı bir alt muhafaza aksesuarı var mı ellerinde.
karter yüksekte kalıyor zaten abi karteri vuracak kadar şeye denk gelirsen radyatörü de patlatırsın şanzımanı da çatlatırsın :D
focuslarda zaten basit bir muhafaza var ama sert şeylerde çok faydası olacağını sanmıyorrum

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Mazda benzinlilerde alüminyum dizellerde sac kullanılıyor genelde abicim, genelde diyorum çünkü benim gördüklerim böyleydi hani ekstrem motorları nasıldır bilemiyorum, Japonlar alüminyum kullanıyor yav

hocam eskileri için konuşmak gerekirse zaten mazda,ford,pejo,citroen,volvo ufak farklılıklar olsa da aynı dizel motoru kullanmıyor muydu doğal olarak kullandıkları parçalarda benzer olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım