HABER Duyuru

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
İşe eğlenceli bakında adamın morali bozulmasın. And Başkan adına yapmamız gereken tek şey sevinmek, teoriler üretip olayı dramatize etmek değil.

Belki zamanında Almanya' ya çalışmaya gidip markları doldurup ülkesine geri dönüp dükkan kuranlar gibi yapacak.
Belki Top Gear' da ki yüzü belli olmayan kasksız adam And çıkacak.
Belki adam aşkının peşinden gitti.
Belki Amerika' da abisiyle yumurta çiftliği kuracaklar... :D

Bla bla bla bir sürü teori üretilebilir, üretmekte sıkıntı yokta bunu empoze etmeye çalışmak yanlış. İşin o tarafı bizi ilgilendirmiyor, bizim için mutlu olması yeterli diye düşünüyorum.

Her şeyi bıraktı diyorsunuz da arabacı adam her şeyi bırakır arabaları bırakmaz, illaki bir yerden çıkacak dağ yollarında pandül atarken ki videoları. :D

Benim iki isteğim var:
1. M5' in durumu ne olacak ?
2. Gitmeden M5' in üzerindeki Michelin Pilot Sport 4' leri bitirmek lazım. Böyle yan yan ayüqün mü ? :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İşe eğlenceli bakında adamın morali bozulmasın. And Başkan adına yapmamız gereken tek şey sevinmek, teoriler üretip olayı dramatize etmek değil.

Belki zamanında Almanya' ya çalışmaya gidip markları doldurup ülkesine geri dönüp dükkan kuranlar gibi yapacak.

Bla bla bla bir sürü teori üretilebilir, üretmekte sıkıntı yokta bunu empoze etmeye çalışmak yanlış. İşin o tarafı bizi ilgilendirmiyor, bizim için mutlu olması yeterli diye düşünüyorum.

Her şeyi bıraktı diyorsunuz da arabacı adam her şeyi bırakır arabaları bırakmaz, illaki bir yerden çıkacak dağ yollarında pandül atarken ki videoları. :D

Benim iki isteğim var:
2. Gitmeden M5' in üzerindeki Michelin Pilot Sport 4' leri bitirmek lazım. Böyle yan yan ayüqün mü ? :D

Stutgarttan eniştem aradı, @and reis Almanya'da böyük bi şirketin başına geçiyomuş :D :D

C4eHzzUWEAEYp9Y.jpg

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli

Benim iki isteğim var:
Bence ofiste yer varsa arabayı bir şekilde ofise cikarsinlar ciddiyim And abinin hatırası olur , belki otopark.com müzesinin ilk adımda bu şekilde atılır . İlerde otopark.com kafesine dekor olarak kullanılır falan ... aog un bile kafesi varsa otopark.com un neden olmasın

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bence ofiste yer varsa arabayı bir şekilde ofise cikarsinlar ciddiyim And abinin hatırası olur , belki otopark.com müzesinin ilk adımda bu şekilde atılır . İlerde otopark.com kafesine dekor olarak kullanılır falan ... aog un bile kafesi varsa otopark.com un neden olmasın

yav sakin :D :D

@omer1944

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
5
5
595
Hakkında hayırlıdı olsun Abi özliycez ama seninde bir hayatın var sonuçta alman gereken kararlar atman gereken adımlar inşallah hayatta yaptıkların sağlık mutluluk ve huzur getirir

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul

showroom mu olum orası nereye çıkarsınlar:D:D:D:D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
showroom mu olum orası nereye çıkarsınlar:D:D:D:D
O zaman showroom acsinlar pardon acsin [emoji24] [emoji24] [emoji24]

Kira maliyetinin çok fazla olmayacağını dusunsem ciddi ciddi bunu söylerdim .

Ben m5 in sağlıkla kalması için bunu onerdim ...
Cidden showroom olabilir aslında malum , kupalar vardı - t shirtler vardı otopark.com un . Urun gamına yeni birşeyler eklenip showroom da açılabilir .

Uruloki

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
37
26
595
Bu saatten sonra otopark.com testi izler miyim bilemem, Sinan reyis için tabi ki izlenir ama V40 testinden beridir takip ettiğim sitenin sahibi(oluşumun sahibi demek daha doğru olur) siteyi yetim bırakıyor. Tr de izlenecek zaten başka youtube kanalı da yok işleri sadece övmek artık yabancı kanallardan takip edicem

otomuhendis

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
9
7
595
Herkes için hayırlısı neyse o olsun. Ancak And ın gitmesiyle beraber küstürdükleri geri döndürülmelidir. Öncelikle Muhip reyiz dönerse; Sinan ve Muhipin ortak çektiği videoların getirdiği elektrikle gerek eğlence gerek muhipin detaycılığı ve bilgisi sağolsun başka bir fırsat ortaya çıkarabilir.

cem karaca

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
1
545
@and bey sizin yorumlarınızı özleyeceğiz. Yurt dışındaki işiniz engel olmayacaksa oradanda araç temini yapabilirseniz hem sizin için hemde bizim için daha güzel olur. Yolunuz açık olsun başarılar diliyorum.

Necati Erdoğan

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
92
18
970
41
Kırşehir
Düzgün kişiliğin, karakterin, diksiyonun ve objektifliğinle çoğu kimseye örnek teşkil eden bir insansın. Hakkında inşallah hayırlısı olur. Birlikte çalıştığımız dönemde de yerin bende bambaşkaydı. Sevgiler, saygılar, mutluluklar...

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Düzgün kişiliğin, karakterin, diksiyonun ve objektifliğinle çoğu kimseye örnek teşkil eden bir insansın. Hakkında inşallah hayırlısı olur. Birlikte çalıştığımız dönemde de yerin bende bambaşkaydı. Sevgiler, saygılar, mutluluklar...
Güzel bilgiler verdiği halde tukurugunu ağzında tutuyormus gibi konusan kanalları takip edemiyorum :) Sinirlerim bozuluyor büyük ihtimalle kendi ellerinde olan birsey değil ama diksiyon dersi alması gereken otomobil kanallarida var ...

Sözün özü Otopark.com her yönüyle sektöre yön veren kanallardandi ...

soil

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
9
5
595
ekşi'de bi entry vardı "yarın bir gün sinan'la, and ayrıldık artık incelemeyi takipçiler yapacak deseler şaşırmam." diye ister misiniz Sinan abide ben işimi yapıcam diyerek bıraksın. :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım