HABER Duyuru

DieselPower

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
10
31
595
İstanbul
Dünyada, özellikle de ülkemizde bir şeylerin çok çabuk tüketilmesi mi dersiniz, tutarsız, karalamaya yönelik, yıkmaya çalışan eleştiri anlayışı mı dersiniz bilmem ama bunlar çağımızın popüler internet davranış şekilleri ve bunun gibi benzer sebeplerinden birçok değerli kişilikler bu topraklardan göç ediyor, zorunda kalıyor. ( misal, Ekşi'nin kurucusu Ssg'ye de bu yapıldı, sahip çıkılacak gurur duyulacak şeyler yapmış biriydi ancak insanlar çeşitli şekillerde hevesini kırdı ve kendisi de bu yolu seçenlerden.) Kendisinin buralardaki emekleri, insanlara kattığı şey epey fazla. Onu çoğu eleştiren, tanımadan etmeden "egoist yeaa" diyen insanlar çoğu ortamda bu testlerde ondan duydukları bilgileri kullanıyor bu bile ne kattığını çok güzel açıklıyor. Kendisiyle birlikte de çalıştık, pek de severim kendisini. En doğru kararı veriyor, yolu bahtı açık olsun. Hayatının bu yeni başlangıç döneminde, hakettiği başarıya sahip olması dileğiyle. Onurhan K.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
M5'i satın alıp Otopark.com'a verelim.
Bende bu şekilde dusunuyorum araç bir şekilde otopark.com da kalmalı , And abinin izleri olarak ... Hatta vinç ile ofise çıkarılıp sergilenmesi , ofisin en azından bir bölümünün takipçilere açık olmadı taraftarıyim ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Farkındayim ama güzel fikir değil mi yani :)

ARabayı satmayıp istanbulda garajında bırakabileceğini ya da gideceği ülkeye götürebileceğini de biliyor olmalısınız o zaman :) konu uzadıkça uzuyor, m5le ilgili herkes bi senaryo yazıyor. Yapmayın :)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
ARabayı satmayıp istanbulda garajında bırakabileceğini ya da gideceği ülkeye götürebileceğini de biliyor olmalısınız o zaman :) konu uzadıkça uzuyor, m5le ilgili herkes bi senaryo yazıyor. Yapmayın :)
Abi sitenin garajı var mı ?
Ben fotoğraflarda hep bahçede goruyordum . Birde otopark.com da kalsinki Sinan reyiz arada kirbaclar :)

Gideceği ülkede m5 i unutacagi arabaları olur muhtemelen :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Abi sitenin garajı var mı ?
Ben fotoğraflarda hep bahçede goruyordum . Birde otopark.com da kalsinki Sinan reyiz arada kirbaclar :)

Gideceği ülkede m5 i unutacagi arabaları olur muhtemelen :)

yav bulunur garaj tek sorun bu olsun yapmayın etmeyin , adam ölmüş gibi davranmayın

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,355
7,196
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Neden burada bu kadar fazla teori dönüyor anlamadım. Duyuruyu ilk kez okuduğum da şaşırdım otopark in bir anlamı kalmaz gibi mesajlar attım ama sonra düşündüğümde ya adam bir yandan doğru bir karar vermiş dedim.
Her ne kadar da otopark dan ayrilsada yarın veya gelecek de tekrar bir kanal açıp videolar çekebilir. Veya otopark a tekrar da dönebilir.

B.Vatansever

Asfalt Kurutucu
29 Eki 2016
3
10
545
"Otopark buraya kadarmış" diye kötü 1 Nisan şakası yapmıştınız. Bu yazıyı okuyunca aklıma "ulan bügün 1 Nisan mı" gelmedi değil. Haksız eleştiri yapılmasını istemiyorum bu ADAM yoktan var ettiği siteyi tırnaklarıyla kazıyarak bu noktalara getirdiği siteyi öyle pisi pisine bırakıp gidemez, vardır illa büyük bir sebebi. Yolun ve bahtın açık olsun torpitolara fısıldayan ADAM. Umarım bundan sonraki hayatın "çok tok çok rafine" geçer, sağlıcakla kal. Gitmeden son bi M5 videosu ile veda klibi yapar mısın ? Özledikçe onu izleriz artık..

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Bu kadar uğraşmana rağmen gidiyorsan bir sebebi vardır, yolun açık olsun başgan. Gerçekten içimden gelerek söylüyorum ki umarım gittiğine değer, mutlu olursun. Arada yine bişeyler çek özletme kendini :(

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
AND ABİ UCAKTA GİDERKEN UCAGİ TEST ETMEZSEN DARİLİR , TAKİBİ BİRAKİRİM .

RAFİNELİK VARMİ ?
RUZGAR SESİ ALİYORMU ?
TRİBULANSA GİRİYOR MU ?
UCAN HALİ HİSSİ VAR Mİ ?
KOKPİTTEKİ TUŞLARİN BASMA HİSSİYATİ NASİL ?(aman ha yanlış bir tuşa basıpta yolcuların hayatını tehlikeye atma)
@And

aragaz34

Taklacı Güvercin
19 Ocak 2017
39
69
335
Harbiden şok oldum ve şaşırdim.tamda bugün aracimi test eder misiniz diye konu açmıştm.hakkınızda hayırlı yolunuz açık olsun inşallah.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım