1.6 benzinli G30 5 serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tumay_colak

Taklacı Güvercin
15 Haz 2017
40
92
335
istanbul
Marka
BMW
Bmw sitesinde fiyatları açıklamış 270 binden başlıyor kim alır bilmiyorum bir senede 100 bin tl artış

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
Ekran khvk.JPG
şkşşş.JPG

Almanya da bulunan fiyatlar...

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
ben alıcısının çok olacağı düşüncesindeyim bilgisayar olarak mersodan eksik ama araba olarak bayıldım. e bu kadar sattıysa ama az ama çok sayıda müşterisi çıkar. serviste eylülde gelecek demişlerdi 1.6 için

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Kim alır bilmem ama ben almam. 270 bin TL'ye çıktıktan sonra bir miktar daha çıkıp 2.0 motorlu araba bakarım. Büyük ihtimalle de E250 olur. Nedeni ise 5 Serisi'nin eskisine göre çok az değişim göstermesi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
G30'un sürüşünün F10 kasaya göre oldukça değiştiğini söylüyorlar. Değişiklik sadece kozmetik ve donanım bazında değil yani. Özellikle çevikliğinin ve sürüş tarzının 3 serisine benzediğini ve otomobilin daha dinamik bir hale geldiğini söylüyorlar. Yalıtım olarak en az eskisi kadar iyi. Değişen sürüşle beraber konforunun da eski kasadan daha iyi hale getirildiğini söylüyorlar. Yani otomobil bence oldukça olgunlaşmış vaziyette. Geçen izlediğimiz yeni kasa e serisinden sonra her halükarda gidip G30 kasayı alırım. İkisi arasında kalsam tercihim bu yönde olur. İşin içine s90 ve jaguar xf falan girerse tekrar düşünmek gerek tabii.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
G30'un sürüşünün F10 kasaya göre oldukça değiştiğini söylüyorlar. Değişiklik sadece kozmetik ve donanım bazında değil yani. Özellikle çevikliğinin ve sürüş tarzının 3 serisine benzediğini ve otomobilin daha dinamik bir hale geldiğini söylüyorlar. Yalıtım olarak en az eskisi kadar iyi. Değişen sürüşle beraber konforunun da eski kasadan daha iyi hale getirildiğini söylüyorlar. Yani otomobil bence oldukça olgunlaşmış vaziyette. Geçen izlediğimiz yeni kasa e serisinden sonra her halükarda gidip G30 kasayı alırım. İkisi arasında kalsam tercihim bu yönde olur. İşin içine s90 ve jaguar xf falan girerse tekrar düşünmek gerek tabii.
abi zaten şu baam gümü halletsinler bi de direksiyon 3ünkü gibi olsun yeter direksiyon çok kötü ya kendini toplamıyo çok yumuşak rezalet bakalım g30 nasıl

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
abi zaten şu baam gümü halletsinler bi de direksiyon 3ünkü gibi olsun yeter direksiyon çok kötü ya kendini toplamıyo çok yumuşak rezalet bakalım g30 nasıl
Bu 2 husustan ben de rahatsızdım f10 kasada ama izlediğim tüm g30 testlerinde bu konuların çok başarılı hale getirildiğini söylüyorlar. Zaten otomobilin de başka bir eksiği yoktu. Bana kalırsa g30 iyice olgunluğa erişti.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Bu 2 husustan ben de rahatsızdım f10 kasada ama izlediğim tüm g30 testlerinde bu konuların çok başarılı hale getirildiğini söylüyorlar. Zaten otomobilin de başka bir eksiği yoktu. Bana kalırsa g30 iyice olgunluğa erişti.
bi sıkıntı da fark ettin mi bilmiyorum ama sağ ayna çok uzak ya biraz daha ilerde olsa daha rahat olur yoldan baya kopartıyo

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bi sıkıntı da fark ettin mi bilmiyorum ama sağ ayna çok uzak ya biraz daha ilerde olsa daha rahat olur yoldan baya kopartıyo
Ben öyle bir sıkıntı pek görememiştim ama muhtemelen kasanın genişliğinden de kaynaklıdır. Otomobil gemi gibi. Sağından soluna ve arkaya da hakim olmak kolay olmuyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
direksiyonda çok hafif pek boyutunu hissettirmiyor E60'a göre direksiyon yok zaten :D E60 güzel arabaydı ya
Direksiyonu zaten ben de sevmiyordum. İletişim sıfırdı. Çeviriyorsun ama gerisi boştu. G30 kasada otomobilin sürüşünün 3 serisi çevikliğinde olduğundan bahsediyorlar. Dolayısıyla direksiyon sisteminin eskisiyle alakası yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım