2020 OTOPARK.COM Forum Buluşması

19 Nisan 2020'de İstanbul Park'ta gerçekleştirilecek buluşmamıza....

• Kullanılan toplam oy
    127
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cantonick

Can
Asfalt Kurutucu
7 Ara 2019
19
16
590
36
İstanbul
Marka
Volkswagen
Uzun zamandır YouTube takipçisiyim ama foruma üye olmamıştım. Buluşma duyurusunu da foruma girmesem gormeyecektim, iyi oldu :)

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bugün sonuçlanan oylama ile buluşmanın Nisan ayında gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.

Tarih seçim oylaması biraz gecikecek, Sinan abi 3 farklı tarih belirleyecek.

Oylama başladığında haberdar ederiz.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Normalde planlamadığımız bir anket daha yapıyoruz. Bu anketi hızlıca 7 gün içinde sonuçlandırmamız lazım.

Buluşma yeri Nish Auto mu İstanbul Park mı?

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Toplu taşıma ile İstanbul Park çok zor ama Bakırköy de çok uzak :D Ben boş atıyorum.
Abi gelecek olan mutlaka oy kullansın, bizim için çok önemli Sinan abi hem görmek istiyor potansiyel katılımcı sayısını.

Ben de şahsi olarak ulaşımdan ötürü Nish Auto dedim lakin karar sizin seçiminiz ile belirlencek.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben oy kullanmak isterdim ama İstanbul'lu olmadığımız için bu bölgelerin hangisine ulaşım daha kolaydır, hangisi üyeler için daha iyidir bilemediğimden sonuca etki etmek istemiyorum. İstanbul'u bilen hayırsever biri bu iki mekanı karşılaştırarak anlatırsa ona göre mantıken bir karar veririz.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Ulaşım uzmanları bekleniyorsunuz efendim ben İstanbullu olarak hayatımda hiç oralara gitmediğim için ne desem yalan. @Alcantara sen bilirsin o tarafları

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Ben oy kullanmak isterdim ama İstanbul'lu olmadığımız için bu bölgelerin hangisine ulaşım daha kolaydır, hangisi üyeler için daha iyidir bilemediğimden sonuca etki etmek istemiyorum. İstanbul'u bilen hayırsever biri bu iki mekanı karşılaştırarak anlatırsa ona göre mantıken bir karar veririz.
Eğer şahsi araçla gelme durumu yoksa İstanbul Park'a tek İETT hattı dışında (133GP) ulaşım imkânı yok. Nish Auto merkezi konumda olmasa da Marmaray durağına yürüme mesafesinde.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,912
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
bir avrupalı için anadolu yakası ütopya gibi bir şeydir birileri var ama sadece hayal ediyoruz daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum tuzla dediğimiz yer istanbulun çıkışı sayılır ulaşım çok zor bakırköye ise her yerden gidebilirsin

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Efendim Nish Auto Marmaray'a binip Yeni Mahalle istasyonunda indiğiniz taktirde 400 metre yürüme mesafesindeymiş.

Ekran Resmi 2020-01-14 18.56.08.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Eğer şahsi araçla gelme durumu yoksa İstanbul Park'a tek İETT hattı dışında (133GP) ulaşım imkânı yok. Nish Auto merkezi konumda olmasa da Marmaray durağına yürüme mesafesinde.
bir avrupalı için anadolu yakası ütopya gibi bir şeydir birileri var ama sadece hayal ediyoruz daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum tuzla dediğimiz yer istanbulun çıkışı sayılır ulaşım çok zor bakırköye ise her yerden gidebilirsin
Teşekkürler beyler. O vakit Nish daha mantıklı duruyor ulaşım seçenekleri açısından. Ben arabayla gelmeye çalışacağım ama durumlar belli de olmaz. Şimdilik Nish'e verdim o zaman oyumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım