4 Dolar + KDV Kim geçmek ister

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Eğer bir kısım vatandaşın seçme hakkını elinden almaktan bahsediyorsan, inan "ayakların yerden kesilmesi" lafı çok hafif bir ifadeydi. 1918 şartları olursa öldük sana göre öyle mi? Unutma ki 1918 den önce Abdülhamit'e ve devlete olan ihanetler sahnedeydi. O zaman da ona nefret politikası uygulandı ve başarılı oldu. Mehmet Akif Ersoy bile muhalefet yapmış. Ama yıllar sonra derin bir pişmanlık yaşamış. Bu arada Nutuk'u orjinalinden okumuşsundur umarım.
Nutuk'u önce senin reisin okusun da ayakları yere bassın.

akinayk

Elit Apaçi
9 Eki 2016
50
46
970
O bildik alaycı tavırlar, üstten bakmalar yine. Siz bilirsiniz, kendi kendinizle konuşup ne kadar da haklı düşünüyoruz ne kadar da çok biliyoruz demeye devam edin. Ama iyi bilin ki yine düşman gelince sizin gibilerle benim gibiler omuz omuza verip birlikte mücadele vermezsek biteriz. 100 yıllık konforlu dönem sona erdi.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Tünel adı avrasya olmuş yerinde bir karar. Fakat google Maps neden açılmamış tünelden güzergah çıkarıyor anlamadım. :(

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
O bildik alaycı tavırlar, üstten bakmalar yine. Siz bilirsiniz, kendi kendinizle konuşup ne kadar da haklı düşünüyoruz ne kadar da çok biliyoruz demeye devam edin. Ama iyi bilin ki yine düşman gelince sizin gibilerle benim gibiler omuz omuza verip birlikte mücadele vermezsek biteriz. 100 yıllık konforlu dönem sona erdi.
once sen o reıse soyle basımıza bu 15 temmuz gıbı dertler acmasın olurmu ?

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Daha önceden siyasete aşırı girilmedigi taktirde konu üzerinden mevcut dolar kurunu tartisabileceginizi yazmistim. Konuyu kilitliyorum, kuralları aşan varsa gerekeni yapıp sonrasında çöpe atacagim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım