4 Dolar + KDV Kim geçmek ister

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
9gEJDN.png

İbretle takip ediyorum :)

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
Ey değerli Türk halkı, lütfen sağduyulu olalım. Biz yüce Osmanlı torunları, islamın temsilcisi Türkiye'yiz. Bize Lozani zafer gibi gösterdiler yemeyiz, yedirmeyiz. Yalnızım biliyorum amaa mücadeleme devam edeceğim. Az daha dayanın ben ölene kadar ülke çökmesin lüks içinde yaşayayım sonra başkasını başkan secersiniz.tşkler bni dinledgnz içn

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yunanistan milli savunma bakanı lozanı beğenmiyorlarsa sevr'i uygulayalım demiş. Bi Allah'ın kulu da sen kimsin diyemiyor. Yıllar önce kardak krizine de sebep olan adalara asker çıkarmış yunanistan ağzını açan yok.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Thy bu sene 66 tane uçağını ground etti. Sabahtan beri düşünüyorum ama mantıklı bi açıklama bulamıyorum neden a340 aldığına dair. Valla bulamıyorum. Ne gerek vardı? 66 tane uçaktan çek bi tanesini kendi tarafina convert et cumhurbaskanlığı uçağına tepe kullan. Kullanma diyen yokki. Ama niye a340 ulan senin ekonomin 4 kurşun yemiş ceylan misali tir tir titriyor ayakta zor duruyor desek yeridir. Adam gidiyor 4 motorlu geniş gövdeli ucak alıyor kendine milyon dolarlar verip... neyse şu yukarıdaki arkadaşa da fazla takilmayin benden söylemesi
Kaçtı hocam zaten kendisi. Kimseyi küçümsemek hor görmek haddime değil ama böyle okuyup araştırmayıp hemen elhamdülillah veya vesselam diyenden korkulacağını bilirim. inanın ben o adamdan daha dinine baglı biriyimdir çunku olur olmaz boyle dını kullanıp abuk sabuk laflar eden ınsandan kotuluk gelecegıne ınanırım.

ıkı arastırmadan bılmeden konusup sonra lafı yedıgınde bırdaha asla ortada gorunmez bunlar ben bunlara nabız yoklayıcı derım. bakalım uyutabılıyormuyum veya kandırabılıyormuyum dıye bakar yemezse konudan bagımsız laflar eder ıcıne muslumanlık katar ve kacarlar klasık

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
O trafiği çekecegime geçerim zaten yakıtdan çıkartıyorum ben o parayı. Sürekli işe giden adam zaten arabasını üsküdarda bırakıyor

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yunanistan milli savunma bakanı lozanı beğenmiyorlarsa sevr'i uygulayalım demiş. Bi Allah'ın kulu da sen kimsin diyemiyor. Yıllar önce kardak krizine de sebep olan adalara asker çıkarmış yunanistan ağzını açan yok.
bana rica ediyorum bir Allah ' ın kulu anlatabilir mi ? Bu adamlar neden Atatürk e bu kadar düşman ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Memlekette Adı Atatürk olan ne kadar stad varsa yıkılıyor yerine alakasız isimlerle stadyum yapılıyor. bi tek Denizli Atatürk stadı kaldı sanırım onu da iki seneye yenileyecekler

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,272
45,905
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bana rica ediyorum bir Allah ' ın kulu anlatabilir mi ? Bu adamlar neden Atatürk e bu kadar düşman ?
Mavi kitabın yazarı İngiliz tarihçi A.Toynbee 1960 yılında yazdığı bir kitapta şöyle diyor:
"Güney Müslümanlığı, EŞARILIK (Fas'tan Arabistan'a) bizim için tehlike olmaktan çıkmıştır. Bir şeyh satın alır, hepsini yönetirsiniz.
Bizim için Kuzey Müslümanlığı, MATURIDILIK (İstanbul'dan Buhara'ya Türk bölgesi) tehlikelidir. BUNLAR BILIMLE BARIŞIKTIR. O nedenle her zaman Atatürk gibi bir asi çıkarabilir. Önlemi şimdiden alınmalıdır."
Atatürk, tıpkı Allah'ın Kuran'da belirttiği gibi ilim ve bilim üzerine düşünen, islam dininin bilim ile barışık bir din olduğuna inanan ve diğer dinlerin İslam dini kadar bilime, medeniyete önem vermediğine inanan biriydi.
Yabancı devletler için en tehlikeli şey; bir müslümanın Kuran'ı anlayarak okuması ve yine o müslümanın bilimle medeniyetle barışık olmasıdır. Atatürk gibi devrimciler dini kullanan cemaatlerin kökünü kazımıştır fakat, dini kullanan hacı hoca şeyh ve cemaatler bizzat bu yabancı devletlerin projesidir. Bu yabancılara hizmet eden ve uşağı olan siyasiler de onlardan aldıkları emirle okumayı, öğrenmeyi bilmeyen bizim cahil halkımızı gayet güzel kandırıp dolduruyorlar.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayır mesele Atatürk adının bir yere verilmesi silinmesi falan değil, Ülkemizde oluşan Atatürk düşmanlığının baş sebeplerinden biri 80 darbesi sonrası Atatürk'ün putlaştırılmaya çalışılmasından ötürü zaten. Şimdi Atatürk düşmanlarının en büyük bahanelerinden ve kuyruk acılarından biri bu, Ama alenen yapılan bi itibarsızlaştırma çalışması var ve adım adım ilerliyorlar. Bunu açık açık yapmaktan da çekinmiyorlar

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Mavi kitabın yazarı İngiliz tarihçi A.Toynbee 1960 yılında yazdığı bir kitapta şöyle diyor:
"Güney Müslümanlığı, EŞARILIK (Fas'tan Arabistan'a) bizim için tehlike olmaktan çıkmıştır. Bir şeyh satın alır, hepsini yönetirsiniz.
Bizim için Kuzey Müslümanlığı, MATURIDILIK (İstanbul'dan Buhara'ya Türk bölgesi) tehlikelidir. BUNLAR BILIMLE BARIŞIKTIR. O nedenle her zaman Atatürk gibi bir asi çıkarabilir. Önlemi şimdiden alınmalıdır."
Atatürk, tıpkı Allah'ın Kuran'da belirttiği gibi ilim ve bilim üzerine düşünen, islam dininin bilim ile barışık bir din olduğuna inanan ve diğer dinlerin İslam dini kadar bilime, medeniyete önem vermediğine inanan biriydi.
Yabancı devletler için en tehlikeli şey; bir müslümanın Kuran'ı anlayarak okuması ve yine o müslümanın bilimle medeniyetle barışık olmasıdır. Atatürk gibi devrimciler dini kullanan cemaatlerin kökünü kazımıştır fakat, dini kullanan hacı hoca şeyh ve cemaatler bizzat bu yabancı devletlerin projesidir. Bu yabancılara hizmet eden ve uşağı olan siyasiler de onlardan aldıkları emirle okumayı, öğrenmeyi bilmeyen bizim cahil halkımızı gayet güzel kandırıp dolduruyorlar.
sizin gibi insanlar ve burada yazı yazıp gercekten duruma uyanmıs neyın nasıl oldugunu bılen aydın ve dusunen ınsanları gordukce acaba kacmasam mı ulkeden dıye dusunesım gelıyor sonra bır bakıyorum bız azınlık kalmısız aslında . cok guzel yazıyorsunuz hocam tam nokta atısı ama benım bıraz umıdım kırılıyor her gecen gun.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
sizin gibi insanlar ve burada yazı yazıp gercekten duruma uyanmıs neyın nasıl oldugunu bılen aydın ve dusunen ınsanları gordukce acaba kacmasam mı ulkeden dıye dusunesım gelıyor sonra bır bakıyorum bız azınlık kalmısız aslında . cok guzel yazıyorsunuz hocam tam nokta atısı ama benım bıraz umıdım kırılıyor her gecen gun.

Hocam bu ülke bizim, hepimizin. Ülkemizin kurucusuna ve bu ülke için canını feda eden şehitlerimize saygı göstermeyenler çekip gidebilir

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hayır mesele Atatürk adının bir yere verilmesi silinmesi falan değil, Ülkemizde oluşan Atatürk düşmanlığının baş sebeplerinden biri 80 darbesi sonrası Atatürk'ün putlaştırılmaya çalışılmasından ötürü zaten. Şimdi Atatürk düşmanlarının en büyük bahanelerinden ve kuyruk acılarından biri bu, Ama alenen yapılan bi itibarsızlaştırma çalışması var ve adım adım ilerliyorlar. Bunu açık açık yapmaktan da çekinmiyorlar
hocam putlastırma degılkı o zaten halı hazırda heryerde türbe ve hacı hoca efendıler varken ıkı bust dıkmek ve saygı duymaya putlasma dıyorlar zaten dunyanın her kosesınde ataturk e aıt bır yazı esya fotograf bust elbet bır etkısı vardır

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
hocam putlastırma degılkı o zaten halı hazırda heryerde türbe ve hacı hoca efendıler varken ıkı bust dıkmek ve saygı duymaya putlasma dıyorlar zaten dunyanın her kosesınde ataturk e aıt bır yazı esya fotograf bust elbet bır etkısı vardır

Yok onların ağzıyla yazdım hocam benim görüşümle değil :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,272
45,905
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam bu ülke bizim, hepimizin. Ülkemizin kurucusuna ve bu ülke için canını feda eden şehitlerimize saygı göstermeyenler çekip gidebilir
Bir gün gelecek bu millet, bu halk uykudan uyanacak. Kimlerin bizi nasıl kandırdığını anlayacak. Belki iş işten geçmiş olur ama kenetlenmeyi başarabildiğimiz gün, gözlerimizi açabildiğimiz gün tekrar ayağa kalkmayı başarabileceğiz inşaallah.

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
Kaçmak bize yakışmaz. Bu çomar sürülerine doğruyu anlatana kadar devam edicez. Gerekirse o kas kafalarına vura vura.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
ah be hocam ya bu ınsanlar sehıt haberlerının oldugu gun kopru acarken gobek atan ınsanlar ne dıyım bılmıyorum ıcım cıdden kan aglıyor.

15 temmuz şehitlerinin ailelerinden akrabalarından olanlar askerlikten muaf, yıllardır pkk'ya karşı şehit olanların akrabaları da askerlik yapıp şehit oluyor.... Bunu yazarken bile içim sızladı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım