$$$

Seçime kadar dolar ... olur.

• 4-4.5

Kullanılan: 6 6.5%
  • 4.5-5

Kullanılan: 14 15.1%
  • 5-5.5

Kullanılan: 35 37.6%
  • 5.5-6

Kullanılan: 16 17.2%
  • >6

Kullanılan: 22 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    93
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
seçime kadar baskılamak için kırk takla atılıyor. bugün abd piyasası açılınca ve mb yine müdahale edince biraz düştü ama kısa sürede yine eski 4.55-4.60 bandına oturdu. direnç göstermeye devam ediyor. 7 haziran sonrası çok farklı şeyler olabilir. Halkbankasının cezası belli olacak daha .

49 milyar diye duydum

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
https://hizliresim.com/1EP7kD

Peki reisler ülkenin üstündeki oyunu değiştirebiliyor muyuz?
Maalesef. Ulkemizin cogu firmasini topragini yabancilara sattik veya kiraladik. Ulkemizde ekip bicmek icin aldigimiz tohumlar bile yabancilarin.o yuzden baslikta dolarin artmasi bizi cok etkileyecek diyoruz.turk markasi olarak (vestel turk degil sadece birlestiriyor fabrikasinda ) teknolojiden arabaya bir tek ornek gosterebilecegimiz bir seyimiz yok.
Ustune yabanci devletlere atar yapmaya calisip , bize karsi uygulanan yaptirimlar sonucuda tukurdugumuzu yalamak zorunda kaldik. Gucsuzle ugrasmaya maalesef ki devam edecekler.

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
49 milyar diye duydum
Verebileceklerini zannetmiyorum. Verseler bile iş başka taraflara taşınacak. Adam akıllı suçlayacakları bir şey bile yok tek amaçları paranın ABD bankaları üzerinden yapılıp yapılmadığı. Hakan Atilla için müebbetlerden açmışlardı kapıyı. Sonuç? 32 ay. Oda verebileceği en düşüğü vermeye çalıştı hakim. Normalde denetimli serbestlik bile verilebilecek durumdayken baskılar sonucu veremedi.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Halkbank 1.18'den kredi dağıttı bu oran hiçbir bankada yok.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Konu hakkında bir bilgim yok ben halkbanktan kredi çekip akbanktakini kapatmak istedim kredi başvurunuz olumsuz sonuçlandı dediler. Bana vermediler. Şube o kadar kalabalıktı ki millet kredi çekme kuyruğundaydı. Bilmiyorum bana pek hayra alamet gibi gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım