KAPALI Abilerim yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,228
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Merhaba arkadaşlar. Tatlı bela kafamı kurcalayan bir sorum var.Siz değerli forumdaşlarımın bana yardımcı olabileceğinizi düşünerek bu konuyu açıyorum.
izmirde tıp fakültesi öğrencisiyim evim-okulum mesafesi 20 km hergün ort:50 km yapıcam ayda ort:900-1000 km kadar. 2 yıllık pederi kafaya alma çalışmalarım sonucunda 100 bin bütçe elde edebildim. Mazda CX3 1,5 skayactiv mi ? Yoksa CHR 1.2 turbo dynamic multidrive-s mi önerirsiniz?? İyi günler

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar merhaba.Bugün itibariyle Toyota C-hr Multidrive-s Şimsşek mavisi dynamic paketinden aracımı aldım.Seramik kaplama istediğim için ancak 6 Nisanda arabam elimde olacak.Bana burda yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Haaa bir de siz arabalarınıza isim koyuyor musunuz?Dünden beri isim düşünüyorum yavruma
Hayırlı olsun. Benim arabayı iyi tanırlar, adı Süleyman. :)

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Hoş bulduk. Hobilerim gereği arada kamp atmak,yüzmek için asfaltı bozuk bazen mıcırlı yollara giriyorum yüksek olsun ve japon olsun istiyorum o yüzden
Güzel konuymuş, bu mesajınızı görünce mazda cx3 hatta Subaru xv diyecektim.

Arkadaşlar merhaba.Bugün itibariyle Toyota C-hr Multidrive-s Şimsşek mavisi dynamic paketinden aracımı aldım.Seramik kaplama istediğim için ancak 6 Nisanda arabam elimde olacak.Bana burda yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Haaa bir de siz arabalarınıza isim koyuyor musunuz?Dünden beri isim düşünüyorum yavruma

sonra bu mesajı okudum. hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım