Akaryakıt Fiyatları

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Gaz genelde sabit uzun süredir zam veya indiirm olduğunu görmedim. Şöyle diyim benzin 6yken gaz yine aynı fiyattı
gazın sabit fiyatı yok aynı anda 3e de 4e de bulunuyor aynı şehir içinde.

Ek olarak 19 kuruşa kadar indirim olabilir diyor yine güvenilir olmayan kaynaklarda bunu da belirtmiş olayım. Birçok yerde 3tl altına düşer eğer doğruysa

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Ne farkeder ki? Brent petrol 100 küsür dolar seviyelerindeyken benzin 5 tl idi. Yakın geçmiş. 25 dolara düştü bizde 4 tl seviyelerine indi. Şimdi 65 dolar seviyelerinde ve litresi 7 tl'nin üstünde. Zamanında indirim mi yaptılar da şimdinin geçirdiklerini hesaplayacağız.

Çok merak ettiyseniz söyleyim. Depom 52 lt, 40 lt benzin aldım. Bugün alsaydım 10.8 tl fark verecektim.

Son düzenleme:

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Ne farkeder ki? Brent petrol 100 küsür dolar seviyelerindeyken benzin 5 tl idi. Yakın geçmiş. 25 dolara düştü bizde 4 tl seviyelerine indi. Şimdi 65 dolar seviyelerinde ve litresi 7 tl'nin üstünde. Zamanında indirim mi yaptılar da şimdinin geçirdiklerini hesaplayacağız.

Çok merak ettiyseniz söyleyim. Depom 52 lt, 40 lt benzin aldım. Bugün alsaydım 10.8 tl fark verecektim.

Bu sohbet istanbul park arac kiralama mevzusuna doner :)
Petrol cikariyoruzda benim mi haberim yok, gene disa bagimlilik gene disa bagimlilik.

Ozetle demek istedigim seni haksiz bulmuyorum ama 11tl kar edicem diyede depomu full lamam.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bu sohbet istanbul park arac kiralama mevzusuna doner :)
Petrol cikariyoruzda benim mi haberim yok, gene disa bagimlilik gene disa bagimlilik.

Ozetle demek istedigim seni haksiz bulmuyorum ama 11tl kar edicem diyede depomu full lamam.
normalde de fullemiyor musunuz depoyu? Yanlış anlamayın karşı çıkmıyorum bi nedeni varsa öğrenmek isterim

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Herkes depo ağzına kadar dolduruyor biz 10 liralık alıyoruz 😭😭😭

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
normalde de fullemiyor musunuz depoyu? Yanlış anlamayın karşı çıkmıyorum bi nedeni varsa öğrenmek isterim
Full lemiyorum valla. Yanlis anlayacak bir durum yok.
Sahsi aracimdan bahsediyorum, yarim depo yarim depo aliyorum. Benzin 2 ileri bi geri zaten. Haber yapiyolar istasyonlarda sira oluyo resmen. 10tl icin petrolculerin gunluk kotalarinin dolmasina destek olmak istemiyorum.

Tartismali bir konu, benim bakis acim bu sekilde.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Full lemiyorum valla. Yanlis anlayacak bir durum yok.
Sahsi aracimdan bahsediyorum, yarim depo yarim depo aliyorum. Benzin 2 ileri bi geri zaten. Haber yapiyolar istasyonlarda sira oluyo resmen. 10tl icin petrolculerin gunluk kotalarinin dolmasina destek olmak istemiyorum.

Tartismali bir konu, benim bakis acim bu sekilde.
Anladım teşekkür ederim açıkladığınız için

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
gazın sabit fiyatı yok aynı anda 3e de 4e de bulunuyor aynı şehir içinde.

Ek olarak 19 kuruşa kadar indirim olabilir diyor yine güvenilir olmayan kaynaklarda bunu da belirtmiş olayım. Birçok yerde 3tl altına düşer eğer doğruysa
Doğruymuş
Ortalama 18-20kuruş indirim gelmiş. 2.98den gaz aldık az önce. 98kuruşu görünce 3.98 sandım bi korktum :D

newhidalgo

Elit Apaçi
30 Haz 2019
60
13
970
23
Marka
Volkswagen
Lpg fiyatları burada petrolden petrole değişiyor. Hatta buraya göre başka şehirler daha ucuz olabiliyor

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Lpg fiyatları burada petrolden petrole değişiyor. Hatta buraya göre başka şehirler daha ucuz olabiliyor
Onda bi fiyat sınırlaması yok sanırım. Bölge şartlarına göre rekabet ile 2.98-3.01 civarlarına merkezde bulurken istasyon yoğunluğunun azaldığı ilçelerde 4tlye yaklaşabiliyor fiyatlar. Lpg de durum biraz karışık çünkü her lpg ile aynı yolu da gitmiyor araba. Bazen en ucuzu en tasarruflusu olmuyor

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Yine indirim beklentisi basladi 2-3 gune pompaya yansir sanirim.
İste bu sebeple her indirim haberinde kosup depoyu doldurmuyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım