Akıllı Telefon Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Bu kafalar kaldı mı hala ya :)
Kuzenimde s7 edge, arkadaşımda s8 var. İkisine de bol bol inceledim. Bu kalan kafa değil, gercekler. Yeni s8 bile kullanırken yer yer takılıyor ise bu bana samsungun yazılımdan anlamadığını gösteriyor çünkü kullandıkları donanım piyasanın en iyilerinden

Son düzenleme:

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Yada s8 s8 plus gibi. Ama su var bir kere super amoled kullanan oyle kolay kolay ips e falan gecemez huawei nit parlakligindada sinifta kalmis yani en azindan ben onem veririm bunlara :D
Süper amoled kullanıyordum. Lcd ekrana seve seve geçtim. Zevk meselesi tabi ama amoledin renkleri doğru vermekten ziyade gereksiz canlı vermesi beni çok rahatsız ediyor

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Süper amoled kullanıyordum. Lcd ekrana seve seve geçtim. Zevk meselesi tabi ama amoledin renkleri doğru vermekten ziyade gereksiz canlı vermesi beni çok rahatsız ediyor
iste bende lcd den geldim amolede rahat ettim :D dogru bazen abarti renkler kullaniyorda hem parlak hem az tuketim hemde ozellikle siyah kirmizi gibi belirgin renklerde 720 p den 4 k ya gectim gibi oldu

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Güçlü donanımlı androidlerde takılma hata verme gibi problemler baya azalmış 4 aydır mi6 kullanıyorum 0 hata ile. Şarjı oyun oynamayıp internet sosyal medya falan takılınca 2 gün gidiyor sadece hızlı sarjda telefon ısınıyor normal 1-2 amperli sarj aletleriyle ısınmıyor. Yağ gibi akıyor telefon web sayfasını masaüstü sürümleri bile bilgisayardan hızlı açıyor oyun performansı olarak 3 4 yıl daha zorlayacak oyun çıkmaz güncelleme almasada olur yeni çıkan uygulamalar bile androidde 4.4 te çalışıyor. Apple a 4 5 bin lira vermeye gerek yok bence

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Güçlü donanımlı androidlerde takılma hata verme gibi problemler baya azalmış 4 aydır mi6 kullanıyorum 0 hata ile. Şarjı oyun oynamayıp internet sosyal medya falan takılınca 2 gün gidiyor sadece hızlı sarjda telefon ısınıyor normal 1-2 amperli sarj aletleriyle ısınmıyor. Yağ gibi akıyor telefon web sayfasını masaüstü sürümleri bile bilgisayardan hızlı açıyor oyun performansı olarak 3 4 yıl daha zorlayacak oyun çıkmaz güncelleme almasada olur yeni çıkan uygulamalar bile androidde 4.4 te çalışıyor. Apple a 4 5 bin lira vermeye gerek yok bence
:D

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,128
7
51,566
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
donma gibi problem yaşamak istemiyorsanız samsungtan uzak durun derim. yurtdışından htc u11 aldım yaklaşık 3 ay önce, gayet memnunum. androidte donma olmasın deyince bakacağınız 2 firma var bence. ya htc ya da direk google pixel serisi. huawei de iyi deniyor fakat hiç bir tecrübem olmadı
+1
Huawei bizim evde 2 tane var. Hem de dandik P8 Lite. Gördükçe elimdeki Asus'u duvarlara vurasım geliyor. Sağlam Asus telefon yazılım güncellemesiyle bozuldu, geri alınca da düzelmedi. Huawei'nin arayüzü belki stock Android'den bile hafiftir. Tertemiz yapmışlar telefonu öyle diyeyim. :)
Samsung resmen şişkin arayüzünü kaldırabilsin diye yüksek donanım koyuyor. Apple'daki durumun tam tersi Samsung'da var.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
+1
Huawei bizim evde 2 tane var. Hem de dandik P8 Lite. Gördükçe elimdeki Asus'u duvarlara vurasım geliyor. Sağlam Asus telefon yazılım güncellemesiyle bozuldu, geri alınca da düzelmedi. Huawei'nin arayüzü belki stock Android'den bile hafiftir. Tertemiz yapmışlar telefonu öyle diyeyim. :)
Samsung resmen şişkin arayüzünü kaldırabilsin diye yüksek donanım koyuyor. Apple'daki durumun tam tersi Samsung'da var.
Hocam, telefonda problem olmadıkça güncelleme yapmak yersiz.

Örneğin LG, G2 için Android 5.0 yayınlamıştı. Yükleyen herkes bin pişman oldu. Çünkü telefonun şarjı daha hızlı tükenir hale gelmişti.

Firmalar yayınladıkları güncellemelerle planlı eskitme yapıyorlar telefonlara.

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Hocam 3 tane f/p canavarı telefon incelemesini bırakıyorum aşağıya :)
(Zte Axon 7)
(Xiaomi Mi 6)
(OnePlus 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım