Alınmayası araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Arkadaslar alinası araclar troll ilanlar gibi başlıklar vardı. Bende alınmasını önermeyecegimiz aracları burda paylaşarak bir arşiv oluşturalım istedim. 2.el araç alacaklara bi faydası olur belki. İlk aracı ben atayım instada rastladım:
https://www.instagram.com/p/BUXrcJZjl9W/

Son düzenleme:

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Mitsubishi Colt 1.3 A/T (yanlis hatirlamiyorsam 2007 yada 2008 modeldi, yani 2-3 yasindaydi) Askerdeyken kiralamistim bir gunlugune mecburiyetten. Sorun o arabaya mi ozeldi bilmiyorum ama sanzumani berbatti, dusuk hizla giderken bile vites degistirirken bu kadar yigilan bir araba hayatimda gormedim. Acikcasi baska kullanmadigim icin arabayi lekelemekte istemem ama, tecrube etmis olan varsa yorumlarini beklerim.
Renault Fluence 1.5 Dizel /Manuel; Sirketim 2011 de 0 km vermisti ve arac full donanimliydi. Aslinda bir sirket icin mantikli bir aracti, yuksek (saha kosullarinda calisanlar icin), az yakan, basinca giden, masrafi az, piyasasi olan vs vs. Bir gun arkadasimla izmire pes pese giderken (kendisinde Qasqai vardi) 5. viteste 195 e kadar ciktim fakat 2 dag arasinda esen bir ruzgar resmen bana serit degistirtti, haliyle 6. vitese takamadim !!! Yol tutus konusunda cok ama cok zayif bir arac.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Citroen C3 1.4 ehdi ETG5: Kullanışlı mı? Hayır. Az yakıyor mu? 5.7lt ortalama ile gezdim bence fazla. Sürüşü iyi mi? Hayır. İyi yol tutuyor mu? :D :D yol tutuyor mu? Hayır. Konforlu mu? denebilir. Kullanması kolay mı? Hayır

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Merak ettim neden alınmaz ??

Edit: 2.4 litre dizelden 184 bg çıkarıp bunu 5 ileri otomatik ile sunmasından belli neden alınmayacağı :)
Hocam en başında özgün bir araç değil. Üreticisine ön yargılı yaklaşmak istemem ama fuarda da inceledim. Hani pick-up'ta pek kalite aranmaz ancak bu sınıfta ürettikleri ilk araç olduğu içindir herhalde iç mekanı berbattı tuşlarından tasarımına kadar koltukları tabureden halliceydi araç beta sürümü sanırım :D Ranger'den inip direk ona geçince de böyle bir izlenimde bulunmuş olabilirim.
Segmentinde aynı fiyatlara Amarok, Ranger, Hilux ve aynı aracın orjinali mi desek daha kalitelisi olan L200 varken bence bu araç alınmaz :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hocam en başında özgün bir araç değil. Üreticisine ön yargılı yaklaşmak istemem ama fuarda da inceledim. Hani pick-up'ta pek kalite aranmaz ancak bu sınıfta ürettikleri ilk araç olduğu içindir herhalde iç mekanı berbattı tuşlarından tasarımına kadar koltukları tabureden halliceydi araç beta sürümü sanırım :D Ranger'den inip direk ona geçince de böyle bir izlenimde bulunmuş olabilirim.
Segmentinde aynı fiyatlara Amarok, Ranger, Hilux ve aynı aracın orjinali mi desek daha kalitelisi olan L200 varken bence bu araç alınmaz :D
Şimdi biraz araştırdım 2016 model bir arabada 5 ileri otomatiği görünce hangi çağdayız acaba diye sorguladım a-b sınıfı olsa anlarımda 2.4 litrelik 180 bg 430 torklu pickup sun 5 ileri nedir yav :D

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Bende c3 yazmıştım aslında düşündüm de citroen in cidden iyi arabası yok belki dacialardan iyidir ama fiyatta işin içine giriyor ve kaybediyor. Nedense her arabasında anlamsız bir saçmalık var.
C-elysee olabilir belki f/p gerçi şimdiki fiyatını bilmiyorm önceden öyleydi:)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
C-elysee olabilir belki f/p gerçi şimdiki fiyatını bilmiyorm önceden öyleydi:)
http://lokal.citroen.com.tr/FiyatLi...907.747017977.1495483718-843006088.1493154734 buradan bakabilirsin sanırım bu sınıfta favorim accent blue :)

C4 Grand Picasso'nun hakkını yedirmem valla makyaj ile baya toplamışlar arabayı.

İçi filan çok güzel ama kullanınca onunda saçmalıklarını fark ediyorsun mesela geri görüş kamerası o kocaman ekran içinde 4 inç yer kaplıyor ve ona rağmen net değil. o sinyal sesine değinmiyorum bile. Fiyatı da 136-170k arası değişiyor :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,262
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bende c3 yazmıştım aslında düşündüm de citroen in cidden iyi arabası yok belki dacialardan iyidir ama fiyatta işin içine giriyor ve kaybediyor. Nedense her arabasında anlamsız bir saçmalık var.
Her aracı c4 kadar başarısızsa ( ki okuduğum yorumlar öyle olduğunu tahmin ettiriyor bana ) harbiden alınası aracı yok demektir. C4 için burada paragraf dolusu olumsuz şey yazabilirim ama madem bu platformdayız, bu aracın neden alınmaz olduğuna dair küçük bir örnek vereyim; otopark'ın test kısmına bakılsın ve bilmem kaç tane aracın içinden kaç tanesi hem konfor hem yol tutuşta en düşük puanları almış bir baksın lütfen. Yahu bir otomobil, hem de fiyatı oldukça yüksek olan bir otomobil nasıl olur da hem yol tutuşu hem konforu beceremez aklım hayalim almıyor. En azından birinde iyi olursun. Bunda hiç biri yok. Bunun böyle üretilmesini anlayabilen varsa da beri gelsin..

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
http://lokal.citroen.com.tr/FiyatLi...907.747017977.1495483718-843006088.1493154734 buradan bakabilirsin sanırım bu sınıfta favorim accent blue :)

İçi filan çok güzel ama kullanınca onunda saçmalıklarını fark ediyorsun mesela geri görüş kamerası o kocaman ekran içinde 4 inç yer kaplıyor ve ona rağmen net değil. o sinyal sesine değinmiyorum bile. Fiyatı da 136-170k arası değişiyor :)
Geri görüş kamerası evet sıkıntı ama iş görüyor sinyal sesi bence hoştu :). Yol tutuş yumuşak süspansiyonlardan dolayı fazla laçkaydı ama konforu bunu unutturmaya yetiyordu. Xenon opsiyonu alınca uzunların ampul oluşu ise üzüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım