Alınmayası araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
28
Aydın / Bursa
Marka
Renault
images

Bu arabadan kaçın , ucuz jip kafasıyla arkadaşlar aldı bundan 2 sene sonra araba yavaş yavaş dökülmeye başladı her parçası lego gibi ayrılmaya başladı , sıfır arabanın sunroof dan içeri su alması falan

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,047
7
51,407
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tereddütsüz alırım :D
565c04ea33145e1c2eb9a60f4bbeec4e.jpg

Lada Vega. Motoru iyi olabilir, baya kaçıyo olabilir ama araba kuş gibi, her an her yerinde arıza çıkarabilecek dandiklikte. Üstelik bu iç dizayn rezalet. Benimle aynı boydaki messi yolcu koltuğuna oturduğunda kafasının güneşliğe çarpmasından korkabilir. O derece absürt bi baş mesafesi var. Yanlış okumadınız ön yolcu koltuğunda
+1
Hayatımda binip kullandığım açık ara en kötü araba Lada Vega'dır. Yıllarca kapımın önünde durdu allahın cezası. Defalarca altında tamirle de uğraşmak zorunda kaldım. Egzozu ne yapsanız tekrar düşüyor. Çeki demirine bile bağladım. Lanet olsun dedim en sonunda. Park halinde arabayı çalıştıracakken freni patladı. Ötesi var mı :mad: Kliması vardı ama en üst kademede hafif bir esinti yapıyor o kadar. Direksiyon yükseklik ayarı yapmışlar ama direksiyonu kilitlemiyor. Park manevralarında o kütük gibi direksiyonu çevirirken direksiyonun ayarı kaçıyor, bildiğiniz kayıyor. O alttaki direksiyon milinin kilidi tutmuyor. Bunu tek bir arabada da yaşamadım, hepsinde öyle. Konsoldaki saati kurmalı saatler gibi sesli çalışıyor, yatak odasında olsa uyutmaz. Koltuk minderleri filan ayrı leş. 4 cam elektrikli ama bir camın kapanması 20sn kadar sürüyor. Aynı anda 2 cam kapatmaya kalkarsanız 1dk.yı bulabiliyor. 4 camı birden kaldırmaya kalkarsanız duruyor. :D Tasarıma filan hiç girmeyeceğim.

Lada Samara bununla mukayese bile kabul etmez. Taş gibi arabadır kendisi.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Tereddütsüz alırım :D

+1
Hayatımda binip kullandığım açık ara en kötü araba Lada Vega'dır. Yıllarca kapımın önünde durdu allahın cezası. Defalarca altında tamirle de uğraşmak zorunda kaldım. Egzozu ne yapsanız tekrar düşüyor. Çeki demirine bile bağladım. Lanet olsun dedim en sonunda. Park halinde arabayı çalıştıracakken freni patladı. Ötesi var mı :mad: Kliması vardı ama en üst kademede hafif bir esinti yapıyor o kadar. Direksiyon yükseklik ayarı yapmışlar ama direksiyonu kilitlemiyor. Park manevralarında o kütük gibi direksiyonu çevirirken direksiyonun ayarı kaçıyor, bildiğiniz kayıyor. O alttaki direksiyon milinin kilidi tutmuyor. Bunu tek bir arabada da yaşamadım, hepsinde öyle. Konsoldaki saati kurmalı saatler gibi sesli çalışıyor, yatak odasında olsa uyutmaz. Koltuk minderleri filan ayrı leş. 4 cam elektrikli ama bir camın kapanması 20sn kadar sürüyor. Aynı anda 2 cam kapatmaya kalkarsanız 1dk.yı bulabiliyor. 4 camı birden kaldırmaya kalkarsanız duruyor. :D Tasarıma filan hiç girmeyeceğim.

Lada Samara bununla mukayese bile kabul etmez. Taş gibi arabadır kendisi.

vites kutusu ?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım