Alınmayası araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Detaylı olarak inceledim hocam. En üst donanım geldiği için bunun üzerinden yazacağım. Alt donanımları bilmiyorum. Üst taraf klasik olarak bayağı yumuşak. Alt taraf ve vitesin etrafı sert lakin bacağınızın değdiği yeri kromumsu bir malzemeyle kaplamışlardı, öyle çıplak plastik değildi. Kapı üstleri dashboardun üstü kadar yumuşak olmasa da yumuşak. Kapıda kolunu koyduğun yer ile kapı üstü arasında kalan malzeme bir cins, itince içeri göçüyo falan. Orayı çok beğenmedim. İç aydınlatmalarının rengi çok güzeldi ve basınca öyle aniden yanmıyor. Ağırdan alıyor. Bayağı hoş bir detay geldi bana. Farlarını çok beğendim. Uzunları yakınca bayağı aydınlanıyor. Sırlar Odası dizisinden Salih karakteri gelecek sandım bir an, o derece :) Koltukların kumaşı eh, kol dayama vasat, bagaj küçük, havalandırma ızgaraları her an kırılacakmış gibi geldi bana. Şimdilik genel olarak söyleyeceklerim bunlar..
Çok sagol hocam bir kaç sseneye ciddi ciddi düşünüyorum engelli aracı olarak nasipse:)
merak etmiştim biraz giderdim sayende:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım