Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    679

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,872
26,252
5,720
Ankara
Marka
Skoda
IMG_20200828_205313.jpg

Plaka aydınlatmasının biri soluktu, sanırım tamamen gitmiş

Zusth

Barış
Senkromeççi
16 Nis 2020
9
34
70
Schweinfurt
Marka
Nissan
1,5 yıl içerisinde 50.000km ve geride bırakılan onca anı. Dağ, taş, yağmur, çamur demeden gezdiğim, Marmaris'in seyirci etaplarına tırmanırken o bozuk yollarda gıkını çıkarmayan ama yeri gelince biraz da sen bizim ahımızı çek deyip bizi ansızın yol ortasında bırakan, çekicilerin eline düşüren John...

Arkadaş sayesinde sanayi ile aile olmuştum ama muazzam bir sürüş keyfi, özgün İngiliz tasarımıyla her marşa bastığımda yüzümü güldüren bir otomobildi. Hep Mini sürecek değiliz tabii ki ancak yeni maceralar doğrultusunda açtığımız yelkenlerden de hevesimizi aldıktan sonra bir GP2 kokusu alıyor gibiyim uzaklarda.

📸 omarbahlol

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
280
1,210
Türkiye
Marka
Renault
1,5 yıl içerisinde 50.000km ve geride bırakılan onca anı. Dağ, taş, yağmur, çamur demeden gezdiğim, Marmaris'in seyirci etaplarına tırmanırken o bozuk yollarda gıkını çıkarmayan ama yeri gelince biraz da sen bizim ahımızı çek deyip bizi ansızın yol ortasında bırakan, çekicilerin eline düşüren John...

Arkadaş sayesinde sanayi ile aile olmuştum ama muazzam bir sürüş keyfi, özgün İngiliz tasarımıyla her marşa bastığımda yüzümü güldüren bir otomobildi. Hep Mini sürecek değiliz tabii ki ancak yeni maceralar doğrultusunda açtığımız yelkenlerden de hevesimizi aldıktan sonra bir GP2 kokusu alıyor gibiyim uzaklarda.

📸 omarbahlol

Bunlar ne güzel fotoğraflar maşallah çekenin ellerine sağlık ,Unsplash’e veya Tumblr’a koy wallpaper diye indirsinler:D

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
27
Istanbul
Marka
MINI

📸 omarbahlol

Harika fotoğraflar, omar döktürmüş yine. Araç orjinal jcw mi? Yoksa bodykitsiz gelen jcwlerden mi acaba?

Zusth

Barış
Senkromeççi
16 Nis 2020
9
34
70
Schweinfurt
Marka
Nissan
Harika fotoğraflar, omar döktürmüş yine. Araç orjinal jcw mi? Yoksa bodykitsiz gelen jcwlerden mi acaba?
Evet, Omar ciddi anlamda hakkını vererek yapıyor işi.

Bodykit farklılıkları zamanında benim de kafamı çok karıştırmıştı çünkü Aero 1/2/3 diye bayağı bir ayrılıyor. Araç orijinal JCW, tüm mekanik ve elektronik aksamlarına baktırmıştım ruhsatta JCW yazdığı halde. Cooper S çıksa zaten almayı düşünmüyordum ama sanırsam Cooper S'te gelen baz bodykit bu üstündeki, benim de pek anlam veremediğim bir durum.

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
27
Istanbul
Marka
MINI
Evet, Omar ciddi anlamda hakkını vererek yapıyor işi.

Bodykit farklılıkları zamanında benim de kafamı çok karıştırmıştı çünkü Aero 1/2/3 diye bayağı bir ayrılıyor. Araç orijinal JCW, tüm mekanik ve elektronik aksamlarına baktırmıştım ruhsatta JCW yazdığı halde. Cooper S çıksa zaten almayı düşünmüyordum ama sanırsam Cooper S'te gelen baz bodykit bu üstündeki, benim de pek anlam veremediğim bir durum.
evet jcwye özel bir parça yok aracınızın dış kısmında , bunun gibi bir kaç jcw ile daha da karşılaşmıştım çok tuhaf açıkçası. Bu arada ben de eski bir mini sahibiyim , @miniownerstr diye de bir mini klubümüz var. Instagram üzerinden bakıp katılabilirsiniz

diablo1905

Panpa
17 Şub 2020
416
1,011
2,695
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Alfa Romeo
Brera - Giuletta - 8C
IMG_20200417_190832_1.jpg

Biraz da diecast modellerden gidelim.

Renk ve kasa olarak Giueltta'nin aynısı var bende.
Gönül her zaman ölmeden bir Brera sahibi olmak ister.
8C Competizone ise ütopya zaten. Tüm dünyada 500 adet üretildi ve neredeyse 15 yıllık bir tasarım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım