Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    675

cenkay900

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
43
58
635
Screenshot_24.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sizleri gerçekten çok imreniyorum. İstanbul'da yaşamak hayatımda isteyeceğim en son şey. Gezilmesi gereken bir şehir ama asla yaşanmamalı bence. Kafana esse şöyle gidebileceğin bir yer var çok güzel.

Valla sabahın 7bucuğuna doğruydu işte ben işe gidiyodum, güneşin doğuşunu gördüm boş bi tepe gördüm çektim foto :D

Öyle ekstreme bişi şaapmadım yani

Edit: Ki telefonla böyle çıktı. Kaliteli bi makina ile efsane pozlar alabilirdim :)

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Valla sabahın 7bucuğuna doğruydu işte ben işe gidiyodum, güneşin doğuşunu gördüm boş bi tepe gördüm çektim foto :D

Edit: Ki telefonla böyle çıktı. Kaliteli bi makina ile efsane pozlar alabilirdim :)
İşte demek istediğim olay bu, yani canınız sıkılsa çıkıp arabanızla gazlayabilirsiniz, hava alabilirsiniz. Ya ben bunları yapmak için Ümraniye'den nerelere gidiyorum saatlerimi alıyor. Gece 11 gibi gidiyodum trafik olmuyor diye şimdi yasakta geldi :D Şehirlerarası seyahat yaparken böyle manzaralara durup bakıyorum arkadaşlarım garipsiyor insanın hayatı betonarmelerin arasında geçince böyle oluyor maalesef. Sizin sıradan dediğiniz şeyler bizim için harika olabiliyor :)

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
229
310
1,335
Denizli
Marka
Peugeot

Abi Denizli gerçekten çok iyi kafanı esince gidip iki bira içip manzarayı seyredecek yerler konusunda.
Bunda her tarafının dağlarla çevrili olması ve ağaçlık olması en büyük etken tabi

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Nasıl denk geldik hayret bugün bir deneyim daha kazandık :D

Benzinliğe yanaşıyorum, araç yıkayacağım diye orada bir Volvo 240 kurulamaya bırakmış.Diyorum vay be ne değişik araç ki bilir nasıldır hakiki iskandinav falan kendi içimde geyikler :D

Neyse her şey bitti araç kurulayım diye yer ararken arkadaş arabasını az geriye aldı ben de araya girdim ufak bir muhabbet sonrası araçları incelemeye koyulduk.

O da Sierra’ları çok merak ettiği için bakmak için yer açmış :D Neyse incele incele bitmedi cidden araç tam manasıyla Tayga ormanları kokuyor :D.

Aynı diğer kuzey avrupa araçları gibi göğüsten kontaklı, kapı kalınlığı 1991 model bir araca göre Tofaşla-Reno’yu pres yapın işte o kadar :D. Orijinal bir araçtı o da Sierra yı merak ediyordu sohbet muhabbet bayağı akşam ettik.

Araçlara sırasıyla bindik yolcu olarak.Yalnız bu İskandinavları nasıl yanlama makinesi haline getiriyorlar hayret :D araç 4.7 metre süspansiyonlar, alt takım yumuşacık, motor 95 bg(2.0 enjeksiyonlu). Hal böyle olunca hem viraj hem de normal performans beklentisi olmuyor ama her şeyiyle çok özgün bir araç eşine rastlanmayacak tarzda kapı açma kollarından tutun da koltuk başlarına ondan tutun da hem aracın içini hem de dışını izleyen tuğla-lego tasarımına kadar :).

O da Sierra’yı merak ediyordu, biraz gazladık Sierra ile bir haşarılığa, kahkahalar falan :D sonra 240 la da deneyesi geldi ama daha çok gemi gibi yattık 240 ile :D.

Kıyaslanmaz tabii 240 E segmenti konfor iddiası olan bir araç ama Sierra’ya yumuşak dersem bu da iki olsun 70-80 lere göre çakı gibi sportif 95-00 göre biraz helva diyelim kestirelim atalım :D

Cidden bir İskandinav aracı, herkesin ömrünün bir noktasında ama mümkünse yaş olarak ileri bir noktasında güzel orijinal bir Volvo iyi hissettirir :D.

94DAA50B-F4DC-4B14-A8DE-6A9DADCB3A68.jpeg

FB900A88-4997-458B-923B-7AE19367BCA2.jpeg

41A6D0F8-B9D2-4BB1-AA2B-52D006E93AAC.jpeg

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
IMG_20210312_145556-min.jpg

Yeni Arabamızın Fotoğrafı... Demek isterdim ama Caddy'nin üstüne yaklaşık olarak 100 bin lira koyduğumuzda ekonomik olarak zora girecek olmamız, üstüne bir de manuel vitesli bir araç alacak olmamızdan ötürü diyemiyorum maalesef. Bugün Caddy ile 90 bin dedik, bu gidişle daha çok 90 bin deriz gibi geliyor ama bakalım zaman ne gösterecek göreceğiz...

IMG_20210312_144007-min (1).jpg

Gitmişken şöyle bir makineye da baktım, 1.6 225 HP GT, rengiyle, motoruyla, donanımıyla çok hoş bir araçtı. 5 6 sene sonra mesleğimi elime alıp da biraz para kazanırsam 2021 model bir 508 i 2027 yılında alabilirim belki, alanlar düzgün binin arabalara😅 🤷🏻‍♂️

Edit: Fotoğraf boyutu

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım