Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    673

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
372
759
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Nasıl denk geldik hayret bugün bir deneyim daha kazandık :D

Benzinliğe yanaşıyorum, araç yıkayacağım diye orada bir Volvo 240 kurulamaya bırakmış.Diyorum vay be ne değişik araç ki bilir nasıldır hakiki iskandinav falan kendi içimde geyikler :D

Neyse her şey bitti araç kurulayım diye yer ararken arkadaş arabasını az geriye aldı ben de araya girdim ufak bir muhabbet sonrası araçları incelemeye koyulduk.

O da Sierra’ları çok merak ettiği için bakmak için yer açmış :D Neyse incele incele bitmedi cidden araç tam manasıyla Tayga ormanları kokuyor :D.

Aynı diğer kuzey avrupa araçları gibi göğüsten kontaklı, kapı kalınlığı 1991 model bir araca göre Tofaşla-Reno’yu pres yapın işte o kadar :D. Orijinal bir araçtı o da Sierra yı merak ediyordu sohbet muhabbet bayağı akşam ettik.

Araçlara sırasıyla bindik yolcu olarak.Yalnız bu İskandinavları nasıl yanlama makinesi haline getiriyorlar hayret :D araç 4.7 metre süspansiyonlar, alt takım yumuşacık, motor 95 bg(2.0 enjeksiyonlu). Hal böyle olunca hem viraj hem de normal performans beklentisi olmuyor ama her şeyiyle çok özgün bir araç eşine rastlanmayacak tarzda kapı açma kollarından tutun da koltuk başlarına ondan tutun da hem aracın içini hem de dışını izleyen tuğla-lego tasarımına kadar :).

O da Sierra’yı merak ediyordu, biraz gazladık Sierra ile bir haşarılığa, kahkahalar falan :D sonra 240 la da deneyesi geldi ama daha çok gemi gibi yattık 240 ile :D.

Kıyaslanmaz tabii 240 E segmenti konfor iddiası olan bir araç ama Sierra’ya yumuşak dersem bu da iki olsun 70-80 lere göre çakı gibi sportif 95-00 göre biraz helva diyelim kestirelim atalım :D

Cidden bir İskandinav aracı, herkesin ömrünün bir noktasında ama mümkünse yaş olarak ileri bir noktasında güzel orijinal bir Volvo iyi hissettirir :D.

Ekli dosyayı görüntüle 34026

Ekli dosyayı görüntüle 34027

Ekli dosyayı görüntüle 34029
Antares BP genç apaçilerin uğrak noktası :) :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Son düzenleme:

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
20210316_220003.jpg

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
372
759
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Herkese selam 3 haftalık araç arama sürecinden sonra dün satın almış olduğum '09 Model Ford Connect Colorline ile yeniden beraberiz :)
Astra iç hacim ve motor olarak yetmediği için Türkiye koşullarında alınabilecek iç mekan hacmi geniş ve dizel bir araç bulamadığımdan dolayı mecburen ticariye yönelmek durumunda kaldım. En az 2 yıl bize hizmet edecek araç arayışında petrolhead kafasını bir kenara koyup cebimdeki para ile mantıklı düşünmeye ihtiyacım vardı. Hayırlı cumalar, Allah herkese kazasız belasız otomobiline binmeyi nasip etsin.

IMG_20200814_180533-min.jpg

IMG-20210318-WA0020.jpg
IMG-20210318-WA0034.jpg
IMG-20210318-WA0028.jpg

Son düzenleme:

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Herkese selam 3 haftalık araç arama sürecinden sonra dün satın almış olduğum '09 Model Ford Connect Colorline ile yeniden beraberiz :)
Astra iç hacim ve motor olarak yetmediği için Türkiye koşullarında alınabilecek iç mekan hacmi geniş ve dizel bir araç bulamadığımdan dolayı mecburen ticariye yönelmek durumunda kaldım. En az 2 yıl bize hizmet edecek araç arayışında petrolhead kafasını bir kenara koyup cebimdeki para ile mantıklı düşünmeye ihtiyacım vardı. Hayırlı cumalar, Allah herkese kazasız belasız otomobiline binmeyi nasip etsin.

Ekli dosyayı görüntüle 34232

Ekli dosyayı görüntüle 34231Ekli dosyayı görüntüle 34229Ekli dosyayı görüntüle 34230

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım