Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    673

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
514
923
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Test videolarında büyük oranda en dolu araçlar test ediliyor ancak malum fiyatlardan dolayı birçok kişi boş paketleri görmek istiyor.İmkanınız varsa üst paket ve boş olarak ayrı ayrı çekerseniz hem izleyenler için daha detaylı olur hem de izleyici kitlenizin hoşuna gider diye düşünüyorum.Kolay gelsin.
Teşekkürler, genelde test araçları dolu paket çıkıyor maalesef fakat bayi içi incelemelerde genel olarak boş paketlere daha çok ağırlık veriyorum aynen sizin de düşündüğünüz gibi, daha ulaşılabilir olduğu için :) Doluyu herkes çekiyor, boşları çekip farklı olmak lazım biraz daha :)

ihsan

Profesör
8 Eyl 2016
116
389
1,885
Alanya/Antalya
Marka
Peugeot
_DSC6579-min.jpg
019A2760-min.jpg
ALP_1007-min.jpg

mavera97

Profesör
2 Kas 2016
164
317
1,335

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
konumu link olarak bırakayım hem yeşil alan köprünün ayağında sandalyenizle mangalınız ile gidilebilecek bir yer hemde meraklısına fotoğraf alanı:) ben en son pandemi yokken gitmiştim gayet güzeldi

15 Temmuz Sehitler Ormani Ve Anıtı

Harikasınız :) Çok teşekkürler.. Manzara gerçekten çok güzel görünüyor,öte yandan mangal gibi etkinliklere de açık alanı varsa yakınlarda muazzam olur :D

mavera97

Profesör
2 Kas 2016
164
317
1,335
Harikasınız :) Çok teşekkürler.. Manzara gerçekten çok güzel görünüyor,öte yandan mangal gibi etkinliklere de açık alanı varsa yakınlarda muazzam olur :D

benim arabanın resmini çektiğim yolun devamında yeşillik park bahçe kısmı var. Bizde gittiğimizde mangalımızı nargilemizi götürüyoruz kimse karışmıyor ama en son gittigimde virüs yoktu herşey normaldi şimdi bi yaptırım var mıdır bilmiyorum. Benden size bi tavsiye yanınıza bir adet hırka alın çünkü baya esiyor :) şimdiden bol keyifler

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım