Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    679

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
444
1,438
2,645
Marka
BMW
Su lekelerinden bıktım, bıktım.

bmovj8b.jpg

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
868
2,031
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Ailede kullandığımız araba haricinde kendi arabamı buraya atabileceğim günleri iple çekiyordum. Nihayetinde oldu. Genel hatlarıyla çok ellenmemiş ve aile aracı olarak kullanılmış olması artı ama detaycıya yakışır şekilde polisajı waxı vs yapıldıktan sonra içime daha çok sinecek. Bu mutluluğumu sizle de paylaşmak istedim. Darısı diğer forum üyelerinin de başına en kısa sürede :)
Ekli dosyayı görüntüle 40968
hayırlı olsun kazasız belasız kullan Yasin

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,563
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ailede kullandığımız araba haricinde kendi arabamı buraya atabileceğim günleri iple çekiyordum. Nihayetinde oldu. Genel hatlarıyla çok ellenmemiş ve aile aracı olarak kullanılmış olması artı ama detaycıya yakışır şekilde polisajı waxı vs yapıldıktan sonra içime daha çok sinecek. Bu mutluluğumu sizle de paylaşmak istedim. Darısı diğer forum üyelerinin de başına en kısa sürede :)
Ekli dosyayı görüntüle 40968

kazasız belasız inşallah, hayırlı olsun

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
444
1,438
2,645
Marka
BMW
Konuyu cok dağıtmak istemiyorum ama ufak bir mesaj için de yeni konu açmak istemedim. O nedenle kısaca şuana kadar ki izlenimlerimi buradan aktaracağım.

+Aracın görüntüsü çok güzel, fotolardan daha heybetli ve sert duruyor.
+Farlar çok güzel, ledler çok net ve güzel aydınlatıyor.
+Motor sehir içinde çok az yakıyor 4.5 litre ile gezdim. Daha önce hiç hybrid kullanmadım muhtemelen onlarda oyledir.
+Dijital kadran kaliteli ve hoş duruyor.
+Şanzıman sehir içinde cok konforlu. Klasik cvt.
+Yan aynalar çok büyük, görüş çok güzel. Yüksek hızlarda ses yapabilir ama olsun.

-Daha şimdiden ön konsoldan titreşim kaynaklı zırıltı geliyor.
-Sinyal ve cam sileceği kollarının malzemesi çok ucuz hissettiriyor.
-Motor beklediğimden daha gürültülü. Benzinli motor çalışırken içeri biraz fazla ses alıyor.
-Arka yolcu alanı çok kalitesiz hissettiriyor.
-Bagaj zemini çok garip tasarlanmış. Sanki stepneyi bagajin içine yerleştirmişler gibi.
-Süspansiyon konforu beklediğimden daha kötü. Tak tuk ötüyor gibi keskin çukurlarda. (Üzerinde 18 jantlar mevcut.)

Kısacası; ben araçtan beklediğimi bulamadım. Daha konforlu ve kaliteli hissettirmesini bekliyordum ama bulamadim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım