Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    691
PassatPark com Bursa Şubesi Geleneksel Pazar detayı ile Online :)
IMG_4255.jpeg

IMG_4297.jpeg

Sahibindendeki fiyatlar aşırı şişik gerçekten. Buna bizim araba Vectra da dahil. 1.2 tsi 110luk manuellere 815 yazıyorlar, comfortline. Demekki alınası fiyat o değil.
Üstüne 200 koyunca Golf8 manuel alınıyor, 800 liraya 1.2 manuel golf satmak çok zor hele düşük km vs değilse. Bizim aracın dezavantajı 2 parça değişen(sağ iki kapı) ve 4 parça boyası vardı, kaput tavan bagaj boyasız. Km de 191 bindeydi. Uzun yıllar hiçbir problem yaşamadan keyifle kullandık ama artık değişim vakti gelmişti.

Üstüne 200 koyunca Golf8 manuel alınıyor, 800 liraya 1.2 manuel golf satmak çok zor hele düşük km vs değilse. Bizim aracın dezavantajı 2 parça değişen(sağ iki kapı) ve 4 parça boyası vardı, kaput tavan bagaj boyasız. Km de 191 bindeydi. Uzun yıllar hiçbir problem yaşamadan keyifle kullandık ama artık değişim vakti gelmişti.
100k km civarları benim dediğim. Ben anlamadım gerçekten, önüne gelen fiyat yazıyor, tam kafayı yemelik olmuş sahibinden. Ne alırken alınası fiyat olup olmadığı belli, ne de satarken satılası fiyat olup olmadığı... Bu arada, iyi ki değiştirmişsiniz. Belli bir yaştan sonra arabaya yapılan masraf, yenilemeye karşı mantıklı olmuyor. Denendi onaylandı.

Bir veda da benden gelsin o zaman ilanda kullanılan fotoğrafı ile. Beraber uzun yıllar geçirmesek de 0 alındığından beri gözümüzün önünde olan ve yaklaşık son 2 senesinde bize geçen, manuel olduğu için sadece benim tarafımdan kullanılan yoldaşım Avensis ile yollarımızı geçtiğimiz hafta itibariyle ayırmış bulunmaktayız. Yeni sahibi güzel günlerde kullansın İnşallah.

F1.jpg

Fotoğraf ve detay için @M.Shadows 'a teşekkürü borç bilirim.

IMG-20240810-WA0025.jpg

Yazın araba almayan kafama tüküreyim, buna her bindiğimde 1 sene yaşlanıyorum..

Ekli dosyalar

• metrobys.jpg
    metrobys.jpg
    10.8 KB · Görüntüleme: 0
Bir veda da benden gelsin o zaman ilanda kullanılan fotoğrafı ile. Beraber uzun yıllar geçirmesek de 0 alındığından beri gözümüzün önünde olan ve yaklaşık son 2 senesinde bize geçen, manuel olduğu için sadece benim tarafımdan kullanılan yoldaşım Avensis ile yollarımızı geçtiğimiz hafta itibariyle ayırmış bulunmaktayız. Yeni sahibi güzel günlerde kullansın İnşallah.

Ekli dosyayı görüntüle 47968
Fotoğraf ve detay için @M.Shadows 'a teşekkürü borç bilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 47969

Ne demek, alıcısına hayırlı olsun. Üzerinde hem çok el emeğimiz vardı hem de mekanik bakımdan oldukça diri ve bakımlı bir araçtı, alan kişi oldukça şanslı. Gitmeden son sürprizini de yaptı hatatat

• Haha
Tepkiler: Bedirhan
Ben de külüstürümü paylaşayım.
Yeni jantları ve bolca çürük kaportası ile yolumuza 1 sene kadar devam edip sonra restorasyona gireceğiz.
Daha fazla çürümemesi için yıkamıyorum. :D

Ekli dosyalar

• Taunus1.jpeg
    Taunus1.jpeg
    1.9 MB · Görüntüleme: 0
  • taunus2.jpeg
    taunus2.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 0
  • taunus3.jpeg
    taunus3.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme: